Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ne féljek tőle?

Mit tegyek, hogy ne féljek tőle?

Figyelt kérdés
Ma találtam egy appot, ami ,,visszaszámol a halálig". Ez az app elvileg egy horror filmből származik (tudniillik én soha nem hittem ezekben az appokban, de ez lesokkolt.) és nem hiszek benne, mivel újra töltöttem és már mást írt ki. (Alapból a halál váratlan) De ma estére olyan érzés támadt bennem, hogy ez az app, megfigyel engem, lekövet és megölnek. Mit tehetek hogy ne parázzak ez ellen, mert szerintem ma este sem alszom! :( Egyáltalán igaz, hogy le tudnak követni. Gyors választ megköszönök, SŰRGŐS!!! :(

2019. nov. 4. 21:07
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Egyébként már letöröltem. :)
2019. nov. 4. 21:09
 2/17 A kérdező kommentje:
Elnézést, a végéhez közeledve a para miatt kérdőjelet se raktam. :(
2019. nov. 4. 21:11
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen hülyeségek miatt ne aggódj már, és aludj nyugodtan még jó sokáig, úgyis majd csak december 29-én fog halálra gázolni 1 busz.
2019. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszod! XD
2019. nov. 4. 21:21
 5/17 anonim válasza:
77%
Nem kellett volna megnézned a filmet, ha nem bírod a horrort.
2019. nov. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Bírom a horrort, egyébkémt a film elvileg még nem jött ki!


Köszönöm válaszod!

2019. nov. 5. 06:32
 7/17 anonim válasza:
..akkor meg az előzetest, azt láttam én is, de a filmet biztos nem fogom megnézni :) .
2019. nov. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mivel letörölted és újra feltetted így megváltoztattad a jövőt. A halálod idejét az új számlálás jelenti immár. Amikor letörölöd akkor ez nem változik meg. A számláló tovább ketyeg. Viszont amikor újra felteszed akkor azzal befolyásolod a jövőt. Az időpont így akár előrébb is hozódhat....


u.i.: Ezt az alkalmazást a hülyéknek csinálják, szóval az elmondásod alapján elérték a célközönségüket...

2019. nov. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Aha... Persze, egy app miatt megváltozik a jövő mi? XD



Köszönöm válaszod!

2019. nov. 9. 10:52
 10/17 anonim válasza:
Kérdező, nem értelek, hiszen te aggódsz ezen, akkor mit flegmáskodsz?
2019. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!