Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kötnek belém az emberek...

Miért kötnek belém az emberek mindig, mindenhol mindenbe, állandòan bunkóskodnak velem?

Figyelt kérdés

2019. nov. 8. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Mi kínod van?

Kérdezni se tudsz értelmesen?

2019. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Minek kell mindig túlzásokba esni? Biztos vagyok benne, hogy nem mindig, mindenhol mindenki köt beléd! Ne légy már ennyire nyámnyila!
2019. nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nekik sem mondtad meg, hogy mit szeretnél egyáltalán.
2019. nov. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert csak, és idővel majd megszokod, vagy nem.
2019. nov. 9. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

- Doktor úr, engem senki nem vesz komolyan...

- Ugyan, ne vicceljen már!

2019. nov. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Pesszimizmus. Ezt így hívják. Neked most a pohár félig üres. Tudom h sok bunkó van és van amikor úgy érezz7k h mindegyik minket talál meg de ezek egy erős emberről többnyire leperegnek. Azt pedig vizsgáld meg hogy vajon valamelyik kötekedőnek nem volt-e véletlen igaza! Ezt a vizsgálatot nagyon nehéz lesz objektíven megtenni.

Végül pedig otthon édes otthon... Ahol a bunkók nem érnek el. Igyàl kakaót és nézz filmet!

2019. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hogy a legtöbb válaszoló is beléd kötött, köss alkut tehát, felelsz vagy mersz!
2019. nov. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!