Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Padlón vagyok. Mit tegyek?

Padlón vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Padlót fogtam. Sőt mindig is ott voltam. Sose álltam.

Gimis éveim sz.rok voltam. Suliba lenéztek, sz.rtak rám. Szekáltak stb...

Vége lett giminek többet foglalkoztam magammal. A külsőmmel, belsőm olasok, nyelvet tanulok, kondizok. Jelentősen nött az önbizalmam. De semmi sem jó. Ugyan úgy lesz.rnak az emberek nem keresnek. Na meg a csajok.... semmibe vesznek. Vagy elküldenek a p.csába. Haverom panaszkodik h milyen szar mikor fellép messengerre aztán ír neki vagy 5 csaj és h milyen nehéz mindel találkozót szervezni. Mondom neki az sza.abb amikor nem ír senki...

Most szakmát tanulok+melózok. De igazából azt se tudom h akarom-e. Nem akarok örökre egy gyárba lenni. Szeretnék független lenni. De asse tudom mit kezdjek a jövőmmel és h miből lesz majd a kenyerem. Mit tegyek?

(Bocs a helyesírásért)


2019. nov. 9. 20:59
 1/7 A kérdező kommentje:
19f
2019. nov. 9. 21:00
 2/7 anonim ***** válasza:

Szoftverhiba.


Brian Tracy Főnix szeminárium youtube. Most!

2019. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ilyen motivációs maszlagokat is néztem már annyit de...
2019. nov. 10. 00:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ez nem motivációs szarság. Azokat én is utálom. Ez inkább emberi pszichológia és logika ami nekem rengeteget segített főiskolás koromban. Elkezdtem gondolkodni!
2019. nov. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne úgy nézd hogy valamire rá akar venni mert nem akar

Elmond sok összefüggést amit tapasztalt és ezek szinte mindegyikében igazat lehet neki adni. Gondolatokat ébreszt. A legfontosabb pedig az önszeretet-öntisztelet-önbecsülés-önbizalom és a felelősségvállalás kérdésköre amiről beszél. Az agy és a szuggeszió is érdekes téma. Kezdd el és kezdj el gondolkodni! Használd a logikát és kevésbé a negatív érzelmeket!

2019. nov. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Brian helyett inkább Popper, barátom!


https://www.youtube.com/watch?v=iXBrCAhFGLI

2019. nov. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért helyette??
2019. nov. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!