Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán beszélek és szeretnék változtatni. Csak akkor mondani csúnyát ha azt úgy gondolom hogy az az ember gonosz volt velem. Van valami módszer hogy ne szitkozódjak/beszéljek csúnyán? Ui.:Lehet hogy rossz kategóriába írtam bocsi

2019. nov. 10. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nagyon sokáig sűrűn használtam a b+ szót, amit kiváltottam a basszuskulcs semleges szóval. Nem volt eleinte egyszerű, de sikerült.

2019. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van akik jelenlétében nem káromkodok. Volt olyan online játékostársam aki nem bírta a káromkodást. Amikor ő fellépett mindig abbahagytuk. Meg lehet csinálni nem nehéz és egy idő után automatikussá válik.
2019. nov. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom, én szeretek káromkodni, és mindenkit lezsidózni, meg elküldeni a p+-ba.
2019. dec. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!