Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek kéne csinálnom...

Szerintetek kéne csinálnom valamit?

Figyelt kérdés

Van egy csávó barátnőmnek állandóan szid ő meg nem tudja lerázni mert egy társaságba járnak.

Barátnőm megerősített és ez nagyon jól esik hogy mellettem áll és kivéd, de nem akarja, hogy ráírjak, beszéljek vele, neadjisten agyonverjem.


Ma olyan ideg jött belém amikor megtudtam miket mondott, hogy itthon elszégyelltem magam.

Tudom hogy nem kéne foglalkoznom vele de úgy bsza az agyam h az hihetetlen.


Barátnőm azt mondja ha bármit csinálok ő csalódni fog bennem. Nagyon össze vagyok zavarodva.



2019. nov. 14. 22:25
 1/6 A kérdező kommentje:

Húsz évesek vagyunk amúgy.


A srác meg egy klasszikus szájhős. Egy csomó önbizalomhiányos csajt hülyít aztán arra veri magát hogy szerencsétlenek bedőltek neki. Már máskor volt vele balhém amikor ráírtam h rendezzük mentegetőzött meg kitért. Komolyan elképesztő hogy mekkora féreg emberek vannak.

2019. nov. 14. 22:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd nem dőlbe neki és átlát rajta, akkor ne balhéz. Ha te érettebben kezeled a helyzetet mint az a pali, a barátnőd értékelni fogja szerintem.
2019. nov. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A barátnőd miért is áll szóba egy ilyen sfejjel??? Mondd neki h te csalódsz emiatt őbenne!

35F

2019. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Új fejlemény?
2019. nov. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Vegul szartam ra


Ahh igazabol rajottem h gaz lenne balhezni es ezt a csajomnak kene kezelnie szval inkabb nem foglalkozom vele

2019. nov. 18. 05:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Zsír!
2019. nov. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!