Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyszerűen nem tudom ki...

Egyszerűen nem tudom ki vagyok, hogy találjam meg magam?

Figyelt kérdés

Egyik percbe boldog vagyok, másikba pedig flegma, és bunkó mindenkivel... Egyik nap csak feketébe járok, másik nap meg színesben... Undorodok magamtól. Nem tudom hogy igazából flegma vagyok, vagy kedves... Egyszer annyit mondok hogy oké, rendben. Már kötözködni sincs kedvem... Pár órával később pedig mindenbe belekötök. Egyszerűen nem tudom... Ki vagyok én? 16 éves vagyok, mégsem jöttem rá. Senki sem tud kiigazodni rajtam, én magam se... Egyszerűen valahogy nem érzem magamat az enyémnek. Mintha belül lenne valami én... De ez megmagyarázhatatlan... Nem értem, én sem. Furcsán gondolkozok, belül miközben írom ezt furcsa érzés van a szivemnél... Egyszerűen semmit nem érzek magaménak... Minden tetszik egyszer máskor nem. Van mikor csak rockot hallgatok aztán meg minden nyálas zenéket... Nincs is sok barátom már. Egyedül is halok meg, szerethetetlen vagyok, de mégis hogy találjam meg magam?

16/L


2019. nov. 15. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért kell lennünk bárkinek?

Az én elvem, hogy az élet nem szólhat a szenvedésről, csak akkor van értelme. Viszont a jó dolgokért tenni kell. Foglalkozzál azzal, ami érdekel és leköt.

2019. nov. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak nem alakult még ki a személyiséged. Most válsz felnőtté, ilyenkor hülyén tudja érezni magát az ember. Meg fogsz érni és elfelejted ezt, meglátod!
2019. nov. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj és talán kigondolunk valamit.
2019. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!