Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már olyan, hogy be...

Thepityu kérdése:

Volt már olyan, hogy be ismétlődnek a napjaitok de nagyon hosszú távon?

Figyelt kérdés

Mintha robotpilótába lennék és csak néha irányítanék.

Rá vagyok kicsit görcsölve lakás vásárlásra de azt se tudom hol kéne venni vagy hogy valójában akarom e.26éves hegesztő vagyok ,külföldön dolgozok ,heti 1 nap pihenő,7eves kapcsolatomnak veget vetettem mert az is egy helyben ált.Probálok bulizni motorozni de azon gondolkodok közbe mit keresek én itt... mi lehet a megoldas ha belülről nem jön semmi vágy.Prostikba kerrsem az ujdonságot de az se megoldás



2019. nov. 16. 05:54
 1/3 anonim ***** válasza:
3 éve egyfolytában... 17/l
2019. nov. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pedig te még fiatal vagy,a te korodba en szartam a sulira de nagyon csunyán,buliztam,cuccoztam,haveroztam,edzettem,aztán becsajoztam megkomolyodtam ,szetmeloztam magam kiégtem :,D ,most ujra akartam kezdeni "laza eletet" de mar nem megy.Haverok eltűntek stb..
2019. nov. 16. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem valamit sporzolnod kéne, vagy természetbe menni, legalábbis engem az mindig helyrebillent. Esetleg valami utazásra spórolhatnál, ha szeretsz utazni. Mikor tudom, hogy mondjuk 2 hónap múlva elutazhatok egy szép helyre, olyankor minden nap kellemesebben telik, mert van amit várni lehet. Egyedül is szuper utazni, ha nincs barát, aki elkísérjen. Annyi új impulzus ér akár egy 2-3 napos út alatt, ami hónapokra feltölt.
2019. dec. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!