Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek megéri több időt...

Szerintetek megéri több időt belefektetni?

Figyelt kérdés

Már egy éve vagyunk együtt, de nem tudnak a szülei /barátai rólam, sem arról egyáltalán, hogy van valakije..

van közöttünk korkülönbség 15 év

Én 17 éves lány vagyok

Nagyon szeretem őt, de egyre jobban kezd frusztrálni ez a szituáció. Vannak itthon családi problémák és ő ezt nem igazán tudja elviselni. Felmerült az összeköltözés kérdése 3 hónapja (Gondolhatjátok, azóta sem költöztünk össze)

Ha a barátnőmmel elkezdek erről beszélni mindig arra tér ki, hogy szakítanom kellene és egy velem egykorút keresni.


Hozzátok fordulnék, hogy mi a véleményetek erről?



2019. nov. 19. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nős a pasid, aki pipihúsra vágyott.

A te szüleid tudnak róla, ismerik?

2019. nov. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudnak róla.

Hogy nős-e? Nem hinném, az elmúlt egy évben nem volt olyan, hogy 3 napnál többet lennénk külön.. :/

2019. nov. 19. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Apámék közt 16 év korkülönbség volt. 3-an vagyunk testvérek.

Szerintem a finom kis feszes tini tested nagyon jó lehet neki. Nem tudom hogy lelkileg is passzoltok-e. Van egy lány. Én 37 ő 23. Tudom hogy nem passzolunk de őrülten kívánom mert rám mászott. Nem volt akkor semmi mert semmi nem volt alkalmas hozzá. Szóval ha esetleg vele összejönnék, nem tudom h jó lenne-e. Hogy isteni lenne az tuti, de nem tudom h el tudnánk-e fogadni egymást vagy megismertetni egymás világát a másikkal...

KEress korodbelit?... Ez egy előítéletes marhaság. Egy 17 éves, de legyen 22 akár lehet olyan tapasztalt is mint a mostani 32 évesed de nem valószínű. Keresni fogod a megszokott felnőttes viselkedést és törődést, ha nem sikerül jól választanod.

Nem mutat be? Lehet hogy a korod miatt nem akar konfligtusba keveredni senkivel sem. Lehet hogy az anyjáékat vagy a szülői házukat szégyenli. A mienk sem mutogatnivaló köszönhetően megboldogult apámnak.

A húgom a mostani párját akitől már 2 gyereke van és közös a házuk itthon 3 év után mutatta be.

Ha vannak problémák azokat meg kell beszélni. Az a pont ami után semmi nem történik vagy a beszélgetés sem jöhet létre előre jelzi a kapcsolat halálát.


Szóval én sok sikert kívánok a beszélgetéshez! Kell beszélgetni! Mondja el hogy miért nem mutat be! Beszéljen nyíltan és őszintén, te pedig tedd ezt lehetővé! Ugyanis sokan azért nem nyíltak és őszinték mert a másik részéről sértődést és megnemértést kapnak, esetleg félreértik, sírnak hisztiznek rajta vagy csak simán rosszul esik. Sajna ez egy ilyen pálya...

2019. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és ha további kérdésed van vagy beszélgetnél erről akkor nyugodtan írj!
2019. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!