Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valami módszer arra, hogy...

Valami módszer arra, hogy tudnék lemondani az álmaimról, céljaimról? Hogy érhetném el azt, hogy csak vegetáljak? 30F

Figyelt kérdés

Sajnos elég idős vagyok ahhoz, hogy beismerjem: nem sikerülhet. Ez a hajó elment. Boldogtalan, sikertelen élet vár.

De sajnos a remény, optimizmus még néha megjelenik az életemben. Ilyenkor elkezdek bízni, remélni. Feleslegesen.

Valaki átélte már azt, hogy lehet teljesen lemondani a céljainkról? Módszer?

Hogy lehetne elérni azt az állapotot, amikor kizárólag csak létezek, nem gondolkodok, bízok, pusztán csak vegetálok?

30F


2019. nov. 19. 20:15
 1/8 anonim válasza:

Üdv!

Nemhinném, hogy 30 évesen bármiféle álomról le kéne mondanod (a junior bajnoki cím kivétel ;) Ha valamit VALÓBAN elszeretnél érni akkor vágj bele csak a saját "démonjaid" állíthatnak meg (bár ha a gyakori kérdésekre jöttél "vegetálási tippekért" akkor te szimplán nem bízol magadban azt hiszed nem fog menni bár ezt 100%-ban nem vallod be így idejöttél erősíteni a pesszimista oldalad a többi álmáról lemondott "megkeseredetthez")

2019. nov. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már elérted.
2019. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1: Szia!

Sajnos rosszul hiszed. 30 vagyok, még egy lakást, sőt, új autót sem tudtam venni. Megfelelő végzettségeim sincsenek, hiába van felsőfokú okleveleim. Masok fiatalabban elérték azt, amit én valószínűleg csak évek múlva fogok, már ha egyáltalán...

Nem arról van szó, hogy bízok-e magamban, arról van szó, hogy reálisan látom az életem.


2: sajnos nem. Néha még bízok, remélek, tervezek, álmodozok.

Ez a nevetséges.

2019. nov. 20. 14:41
 4/8 anonim válasza:

ajánlom "A lesz*rom rafinált művészete" című könyvet. Még több mint a fele hátra van az életedből (sőt!), nem kéne már most feladni. Teljesen mindegy, hogy más mit ért el, mit nem ért el, te nem ők vagy.

"Ez a hajó elment" nemár. Rakd félre a kifogásaidat és szedd össze magad! Mindenki jobban jár, ha összesepred magad és egy életszerető ember leszel, te is, és a környezetedben élők is. Hagyd ezt a "reálisan" látást, nem vagy te jósnő, hogy megmondd, mi lehet és mi nem lehet. Írd össze az álmaidat és a céljaidat és valósítsd meg! Semmi sem olyan bonyolult, hogy ne tudd megcsinálni, ha nem a kifogásokat keresed.

Kérlek.

2019. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4: Légy kedves ne fárassz az alaptalan optimizmusoddal. Ha valakinek 30 évesen nem sikerült beindítani az életét, akkor temetheti magát.

Hogy-hogy ne hasonlítsam magam másokhoz? Az élet erről szól. Milyen hamar van meg a házad, lakásod, autód, stb. Nékem 30 évesen egyik sincs. Míg másoknak huszonévesen sikerül ez- csak azért, mert nem rontották el életüket velem ellentétben. Az életemet kukába dobhatom.

Ezek nem kifogások, hanem tények. Ha valakit akadályoz az élet, akkor semmi esélye a boldogságra.

2019. nov. 25. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Alkohol,drog,valami masszív függőség.

Imádkozz hogy egy masszív piálás drogozás miatt halj meg.

Tudod mint a heroinosok "arany lövés" nem fogsz érezni semmit csak elmész.

Sok sikert!

2019. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezeken gondolkodtam.
2019. nov. 28. 08:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Hnap irány a doki kezdésnek írass fel valami antidepresszánst aztán szisszents rá egy sört.

Utána mehet valami tömény.

Ezt ismételgesd a héten minél többször.

Amint találsz kontaktot

nyomass kokaint vagy heroint amíg nem sikerül magad túladagolni.

2019. nov. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!