Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztél már olyat, hogy sok...

Éreztél már olyat, hogy sok évet elvesztegettél a semmiért?

Figyelt kérdés
Én 25 éves vagyok és 20-nak érzem magam, az elmúlt 5 évben olyan, mintha egy teljesen más ember lettem volna. Ez azért van, mert gimis koromban elképzeltem, hogy milyen életem lesz és nagyon nem jöttek össze a dolgok, nem is nagyon törtem magam. Olyan, mintha más ember életét élném és nagyon nem tetszik az irány. Az a legrosszabb, hogy egészen idáig ez fel sem tűnt, hogy mi történik. Fiatalon akartam anyuka lenni, erre olyan férfivel élek együtt 5 éve, aki soha nem akar gyereket. Ráadásul távol a családomtól.. Hát jó buta vagyok. :D Nyáron hazaköltözöm és talán még nem lesz késő folytatni az igazi életem. Ijesztő, hogy milyen gyorsan telik az idő. :'( Azért örülök, hogy nem 70 évesen jutottam el idáig. :D Egyébként boldog vagyok, csak valahogy nem teljes az életem.

2019. nov. 21. 18:06
 1/4 anonim válasza:
Mindig tanulsz. Az elmúlt 5 évben és a következő 5-ben is fogsz. Minél tudatosabban hozol döntéseket, annál kevesebbet fogsz megbánni. Az emberek nagy része sodródik és csak néha-néha eszmél fel. Tehetsz érte, hogy neked ne így legyen.
2019. nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Folyton ezt érzem, de nem zavar😁
2019. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dettó.

37 vagyok. Jelenlegi félig döglött kapcsolatomban már nem lesz gyerekem pedig akarnék.

Ha 500 évig élnék nem érdekelne de úgy érzem h sok idő ment veszendőbe.

2019. nov. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor bíztatok minden velem egy cipőben járót és magamat is, hogy ne adjuk fel az álmainkat! : D Merjünk lépni :) Néha önzőnek is kell lenni, csak úgy tehetjük igazán boldoggá az arra érdemeseket, ha mi is tökéletesen boldogok vagyunk. Azt már megtanultam, ha nagyon rossz egy munkahely, simán ott kell hagyni, lesz jobb. Ha belép valaki az életedbe, akinek az értékrendje és az életcéljai nem egyeznek a tiéddel... velük is ez a helyzet. Egymás idejének a rablása szerintem a legrosszabb dolog, amit tehetünk.
2019. nov. 22. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!