Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most bennem van a hiba vagy a...

Most bennem van a hiba vagy a korosztályomba?

Figyelt kérdés
Osztálytársaim hozzámvágták hogy nagyon unalmas ember vagyok mert nem járok velük esténként bulizni nem rúgok be amikor iszok max 1-2 sört vagy esetleg strongbowt és azt is hosszú ideig,meg nem fekszek le minden velem szembe jövő lánnyal stb. Sokkal jobban szeretem a nyugodt körülményt a kisebb társaságokat ahol nem a pia az úr hanem a jókedv és a nyugalom. Azért is piszkálnak mert nem cigizek és mondhatni jó tanuló vagyok, normális szakmát szeretnék, azt mondják stréber vagyok pedig utálok tanulni de nem akarom elrontani a jövőmet. Lányokkal is inkább utcán szeretek ismerkedni mint buliba mert ott általába a 90%-a a lányoknak részeg és az számomra csöppet sem vonzó,nem azzal van a bajom hogyha bevan csiccsentve hanem ha részeg. Továbbá az öltözködésükről is megvan a véleményem amikor olyan gatyába járnak ami konkrétan rájuk simul teljesen. Őszintén szólva nem sok barátom van mert próbálok más lenni és átnéznek rajtam. Bennem van a hiba?:/ 16/f

2019. nov. 21. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

16 évesen részegek?... Mondjuk én kihasználnám :D

Szerintem az az unalmas nekik hogy nem adod ki a belsődet. Az alkohol kihozná. Én is olyan voltam mint te de akkoriban a barátaim is olyanok voltak. Csaj meg sajna nem jutott mert ők is komolyabbak voltak.

Szerintem ne aggódd túl a dolgot de próbáld is ki a dolgokat mielőtt azt mondod neked nem menne. Nem azt mondom legyél részeg de minimális piával is lehet nagyot bulizni és néha belefér.

2019. nov. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"A hiba mindig önmagunkban van."


Dalai lárma.

2019. nov. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnád hány ilyen önfényező maszlagot olvastam már. Rajtad kívül mindenki hülye, senki nem tanul, minden este berúg és szétcigizi az agyát, és persze fűvel-fával lefekszik. Ez még egy Amerikai Pite filmben is erős felállás lenne, a valóság vonatkozásában pedig nevetségesen nagy hülyeség. Szerintem gondolkodj el, hogy valójában miért nincsenek barátaid.
2019. nov. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Helyesen: korosztályomban. Szóval benned.:D
2019. nov. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul unalmas is, irány a híd!
2019. nov. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kismalacs válasza:

Ne akarj "màs lenni". Ne probàlkozz. Csak légy önmagad és ne akarj különcködni. Ha tényleg különleges vagy akkor azért birnak az emberek, de ha csak megjàtszod akkor azt érzik.


Öszinte leszek veled, nem ismerlek de az alapjàn ahogy most ezt te megfogalmaztad te is elég lenézö tipusnak hangzol. Nem az tesz különlegessé ha az ellenkezöjét csinàlod annak ami a többség. Az emberek többsége megérzi mikor valaki lenézö a màsikkal szembe, és lehet ezért nincs sok baràtod.


Ezt most leginkàbb azon alapszon hogy nekem igen sok ilyen ismerösöm van, akik folyamatosan ezzel a különcködéssel jönnek és aztàn azt hiszik hogy ezért nincsenek baràtaik, pedig leginkàbb azért idegesitöek mert folyamatosan màsokhoz hasonlitjàk magukat és lenézik öket. Bocsi ha bunkonak hangzottam, lehet teljesen rossz irànyba gondolkodok veled kapcsolatban de azért ezt jol gondold meg.


Amugy meg tényleg nem szàmit hogy a màsik mit szeret, ha legközelebb piszkàlnak csak mond meg nekik hogy éljék a sajàt életüket

2019. dec. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!