Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nagyon rossz kedvetek van,...

Ha nagyon rossz kedvetek van, úgy érzitek, hogy senki sem szeret, akkor hogyan vigasztaljátok meg magatokat?

Figyelt kérdés
Örülnék pár ötletnek :)
2010. júl. 18. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy kis csokival
2010. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nos én nem szoktam úgy érezni hogy senki nem szeret mert ez nem igazán érdekel.. én szeretem magam aztán annyi.

De rossz kedvem nekem is szokott lenni, olyankor általában gondolkodom egy keveset a dolgon, és, nem tudom hogy fogalmazzam meg, de jókedvű leszek. Olyan ez mint egy cselekvés, mint pl azt mondod most felemelem a kezem, ugyanígy, most jókedvű leszek.

Semmi kedvem arra pazarolni az időmet hogy bármi miatt keseregjek:) próbáld ki, meg lehet tanulni.

2010. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Berakok valami zenét hogy elterelje a figyelmemet, és megpróbálom elhitetni magammal, hogy lesz ez még másképp is. Többé-kevésbé működik, csak aztán előbb-utóbb újra rám tör ez az érzés. :/
2010. júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon "depisnek" érzem magam, akkor szomorú zenét hallgatok és jól kisírom magam. Nekem ez sokat segít, hogy utána megnyugodjak.
2010. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Zenezenezenezene. Hangerő maxon. Attól függően, hogy épp akarok-e lubickolni az önsajnálatban, vagy fel akarom rázni magam, választok a nagyon depis és a nagyon zúzós közt.
2010. júl. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Zene, csoki minden mennyiségben.

Ha kicsit sajnáltatni akarom magam, akkor szomorú zene, ha meg felvidítani magam akkor pörgős.

2010. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

látom a legtöbben a zenére és a csokira szavaznak :)

van benne valami... :D

2010. júl. 19. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!