Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hónapok óta itthon vagyok és...

Leiyla kérdése:

Hónapok óta itthon vagyok és nincs energiám semmire elhanyagoltam magam és a környezetem úgy érzem nem vár rám semmi jó az életben?

Figyelt kérdés
Ezeknek a dolgoknak a tudatában miért nem vagyok képes változtatni?
2019. nov. 25. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már egyszer kiírtad, beszéltünk is privátban. Panaszkodni akarsz csak vagy változást szeretnél?
2019. nov. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarsz. Kaptál tanácsokat pár napja, erre megind kiírod ugyanazt a kérdést. Az igazi változáshoz te kellesz. Mi nem tudjuk megfogni a kezedet és kivinni a házból hogy végre kimozdulj, nem fogunk bemenni hozzád elmosogatni, és a környezeted pedig nem fog elfogadni ha ápolatlan vagy. Vannak dolgok amiken csak te tudsz változtatni. Orvoshoz se ártana elballagnod, talán felír valamit amitől jobban érzed magad.
2019. nov. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy csak egy gondolod, hogy miért nem megyünk be hozzá mosogatni? A lapos tányérokat vállalom!
2019. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*gondolat
2019. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kismalacs válasza:
menj el pszichologushoz
2019. dec. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!