Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valakit alig köt le valami,...

Ha valakit alig köt le valami,1-2 célja volt de az is meghiúsult, érdemes az illető nem tovább élnie?

Figyelt kérdés
Mostanában elég rosszul érzem magam. Ami eddig lekötött már az sem köt le, és úgy tűnik hogy az álmaim is meghiúsultak. Van valami, amiért érdemes küzdenem, ha egyszerűen nincsenek céljaim az életben?

2019. nov. 29. 03:39
 1/6 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
Lehet élni céltalanul is :)
2019. nov. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, csak nem feltétlen élvezném az életet így.
2019. nov. 29. 05:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán új célokat kellene megfogalmazni, és keresni újabb dolgokat amik lekötnek.
2019. nov. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak sajnos nem egyszerű találni. Engem sajnos a hétköznapi dolgok nem kötnek le sokáig.
2019. nov. 29. 06:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Távolabbi célokat tűzzél ki. Például megtanulsz valamit, meglátogatod a magyarországi városokat, a budapesti múzeumokat, fejleszted magad ebben is, abban is. Nekem fiatal koromban mindig voltak olyan könyvek, általában kislexikonok (pl. vallási, művészettörténeti, irodalmi, amiket el akartam olvasni, mert az iskolában például kimarad az életemből, hogy művelt emberként éljek a világban. - Aztán lehet olyan távolabbi célod is, hogy megkeresed a párod, családod lesz, ilyenek. Találsz egy olyan munkát, ami érdekel, és nem feltétlenül külföldön, hanem Mo-on.
2019. nov. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez most egy ideig ilyen lesz. Élsz céltalanul. Aztán majd jön valami új, ami megmozgat, ami kihozza belőled a szenvedélyt. Csak várni kell egy kicsit. Esetleg szakadj ki egy időre a környezetedből, hogy átgondolhasd, mit szeretnél. Engem se kötnek le a hétköznapi dolgok, így kicsit nehéz volt megvalósítható célt találnom, de lehetséges. Nem kell rögtön a kötélért nyúlni 😉
2019. nov. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!