Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen ember vagyok en?

Milyen ember vagyok en?

Figyelt kérdés

Miert van szuksegem baratra?21 eves fiu vagyok, erzelmileg visszamaradottnak tulajdonitom magam. jelenleg faj a hasam. eddig, rengetegsokszor elhalgattom azt amit gondolok. rosszul esik hogy nem tudom, mi bajom van. rettenes ideges vagyok. nagyon kivancsi vagyok. nem talalom magamat.

remgeteget vagyok a lakasban. atol felek kihasznalnak. pl a baratom.

nem is tudom, kapok e megfelelo valaszt. nagyon ugyerzem, alavetem magam az embereknek. csendes, viszahuzodo, ilemtudo, ezeket tartom ertekeknek.



#hatartalan #bunhodes
2019. nov. 29. 06:28
 1/1 anonim válasza:

nem vagy kicsit depis,légy büszke arra hogy illemtudó,és vissza húzodó vagy szerintem ez jó dolog,ha nem vagy biztos a barátaidban akkor nem kell sok ,nekem 1 barátom sincs csak facen beszélgetek a volt kollégáimmal.

Nincs veled semmibaj nem vagy nagy világi,azért mert mi otthon ülősek vagyunk nem szól meg senki.....ne ezen kondolkodj csináld azt amit élvezel...otthon :)

2019. dec. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!