Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az miért van, hogy egyedül...

Az miért van, hogy egyedül sokkal hatékonyabban és gyorsabban dolgozok, mint segítséggel?

Figyelt kérdés

Tapasztaltam már magamon nem egyszer, legyen az bármilyen munka, ha van mellettem valaki, aki segít, akkor egy fél órás munkából 2 óra lesz.


Ha egyedül a saját ritmusomban csinálom, sokkal hamarabb végzek és el sem fáradok annyira, mintha segít valaki.



2019. nov. 29. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Esetleg elbeszélgetitek úgy, hogy észre se veszed.

2. Talán nincs meg mindenkinek a saját feladata, lehet hogy a kollégád elkezd valamit, félbehagyja, és elkezd vm mást. Így tényleg le lehet lassítani egy munkát. Nem tudom milyen munka, de ha megbeszélitek hogy kinek mi a feladata hamarabb végeztek.

2019. nov. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 senga222 válasza:

Én pontosan ugyan így vagyok vele

Nálam azért van mert mikor egyedül vagyok nem számítok más segítségére ,egyedül organizálom le mit mikor miután csinálok ,és döntőm el hogyan csinálom.Ha van velem valaki számítok rá hogy ezt ezt majd ő megcsinálja közbe ő is arra számít hogy majd én csinálom meg .Aztán esetleg ő más sorrendbe akarja csinálni mint én aztán borul az egész.Közben társalgunk is :)

2019. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!