Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám leküzdeni a...

Hogyan tudnám leküzdeni a félelmem a gáz kazánrol? Egyszerűen annyira félek amikor beindul a fűtés, hogy csak fülhallgató al a fülemben közlekedem a házban.

Figyelt kérdés
2019. nov. 30. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a félelmetes benne?(nem kötözködésből kérdezem tényleg érdekel)
2019. nov. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahol mi laktunk, csak fa tüzelésű kájhák voltak,a gáz nem volt bevezetve a házba, és ez így volt 40 évig. Most meg 41 évesen itt vagyok egy házban ahol a konyhába van felszerelve a kazán. Pont ahol a legtöbbet vagyok. És hallom amint megy a nyomás. Mindenki azt mondja biztonságos, de egyszerűen nem tudom megszokni.
2019. nov. 30. 22:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Azelőtt csak a tűz patogását halottam, most meg itt ez a gáz. Hát nem tudom, már annyit idegeskedem rajta, hogy rossz vége lesz.
2019. nov. 30. 22:43
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Akkor érthető hogy számodra ennyire észrevehető az eltérés.Valóban jobb lehetett a tűz pattogását hallgatni.Viszont az nyugtasson hogyha rendszeresen karban van tartva és ellenőrizve akkor nemigen van mitől félni.A hangot meg próbáld megszokni illetve elnyomni valamivel fokozatosan hozzá lehet szokni annyira hogy ne bolondítsa meg az embert a fűtési szezon végéig.
2019. nov. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, remélem megszokom. A kazán új, nemrég cserélte a tulaj. Zárt égésű. A családban csak én félek tőle, és csak engem zavar. De hát ahány ember annyi féle.
2019. nov. 30. 23:07
 6/6 anonim válasza:
Semmi esetre se dugd be a füledet, mert akkor sohasem fogod megszokni a hangját. Hallgass inkább zenét hangszórón ketesztül, így szép lassan hozzászoktathatod magad. Ez a technológia ha hiszed, ha nem már az ötvenes évek óta létezik, a Szovjetúnióban lakások millióit fűtötték konvektorral, a cirkó pedig tulajdonképpen a konvektor továbbfejlesztett változata, sokkal modernebb és biztonságosabb. Szóval ne aggódj, nem történhet vele olyan baj, ami rád nézve ártalmas lehet, sokszorosan be van biztosítva bármiféle baleset ellen.
2019. dec. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!