Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fél év múlva tudtam meg, hogy...

Fél év múlva tudtam meg, hogy a páromnak gyereke van. Addig azt hazudta, hogy nincs. Próbáltam elfogadni a dolgot, de nem megy. Hogyan tudjam magammal elfogadtatni?

Figyelt kérdés
Előző párjaimnak is volt gyereke, az nem zavart. Nem tudom, így utólag megtudva miért nem megy az elfogadás.

2019. dec. 1. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem megy mert fél évig más embert ismertél. Amúgy soha nem értettem miért kell egyáltalán eltitkolni egy gyereket, mi értelme. Akikről tudom hogy eltitkolták ők nagyon fiatalok voltak. Valószínű hogy féltek hogy így nem fogadja el a barátjuk/barátnőjük, vagy még nem szakítottak teljesen az exbarátnővel/exbaráttal. Nem vetted észre hogy vasárnaponként titkos programja van, vagy nem tartják a kapcsolatot? Végül is mindegy, nem változtat a tényen hogy nem volt őszinte, és most szerintem felmerült benned, hogy miben hazudott még.
2019. dec. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valamiért úgy érzem mintha riválisom lenne.Persze tudom,egy gyerek iránt érzett szeretet más, de mégis. Féltékeny vagyok rá.Hogyan tudnám ezt leküzdeni magamban?
2019. dec. 1. 01:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy azt hazudta, hogy nincs? Így mondta? Vagy csak nem beszélt róla és most tudtad meg? Mert messze nem ugyanaz.
2019. dec. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem nem mondta meg.Azt hazudta hogy nincs, mert. Azt mondta azért, mert félt hogy elhagyom ez miatt.
2019. dec. 1. 11:42
 5/5 1Léna ***** válasza:

Ez a vålasz számodra elfogadhatatlan?

Találkoztål mår a gyermekkel?

Miért vagy fèltékeny rá?

2019. dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!