Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet hogy skizofrén vagyok?

Lehet hogy skizofrén vagyok?

Figyelt kérdés
Amikor boldog vagyok, olyan mintha kicseréltek volna. Teljessen megváltozik a világnézetem, a hozzáállásom, minden. Egyszerűen mintha egy másik ember lennék. Sokkal nyitottabb leszek, elfogadóbb, kedvesebb, pozitívabb. Hirtelen más ember leszek. Próbálom aktívan elérni ezt az érzést. Ahoz tudnám hasonlítani, amint amikor healthy morty-ból kiszívták a negatív dolgokat és egyszerűen boldogabb lett. Viszont ha elmulik ez az érzés visszajön a normális, ahol már nem vagyok ugynazaz. Ez hogyan lehetséges? 19/f
2019. dec. 7. 01:47
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Ne szedd holnaptól a drogokat. És menj orvoshoz.
2019. dec. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nem tudatmódosító szerektől érted el a boldogság állapotát, akkor arra kellene koncentrálnod, ami ezt a boldogság érzetet okozza, és annak a hatását kitolni.


Mondok példát: ha tegyük fel, téged a festés tesz boldoggá, akkor azt a művészeti ágat kell gyakorolni.

Mellesleg bármilyen képzőművészet, kreatív alkotó munka képes megnyugtatni, elterelni a rossz dolgokról a figyelmet. Köztük az írás, de az olvasás is nyugtathat.

Még ha nem is tudsz festeni, színezni mindenki tud. Meglepő lehet, de felnőtteknek készült színezők is vannak. Plusz a neten letölthető számtalan sablon, minta. Ezt csak úgy mondom.


Ha sokat agyalsz negatív dolgokon, azokat vonzod be magadhoz.


Én ezt az egészet nem skizofréniának, csak hangulat ingadozásnak gondolnám.

2019. dec. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!