Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve teljesen magamba vagyok fordulva. 21 éves vagyok és nincs társasági életem ha emberek közelébe kell mennem teljesen bepánikolok, sírni tudnék, olykor sírok is. Egyszerre izgulok, félek, hogy mit gondolnak rólam. Tegnap elmentem billiárdozni apukámmal egy olyan helyre ahol szerencsére a biliárd asztal egy külön helyiségben van és csak egy társaság lehet bent egyszerre. Ez így még jó is lett volna, de az italt nem ott adják, hanem ott ahol bárki ott lehet és mindig sokan vannak. Nem akartam én odamenni de mivel apukám nem veszi komolyan ezt a félelmemet magával húzott, majdnem elsírtam magam. Természetesen ez az állapot egy sör elfogyasztása után nem ilyen súlyos, de nem mehetek mindenhova úgy hogy előtte iszom (fél évente egyszer szoktam) Ezért nem is dolgozok, mert mindenhol emberekkel kell lenni. Nem megyek orvoshoz mert ott a váróban vannak sokan. Ez az egész többnyire a szülővárosomban történik, amikor a saját kis szezonális horgászboltomban vagyok szinte teljesen megszűnik otthontól 110 kilométerre, ott nincs bajom az emberekkel nem aggódom annyira, hogy mit szólnak. Nem tudom, hogy így mi lesz belőlem. Segítsetek kérlek.

2019. dec. 7. 17:35
 1/1 anonim válasza:

Én folyton gondolkodok... Ez az én bajom...Talán a legfontosabb, az az, hogy adj magadnak időt, hogy kipihend azt, ami ide vezetett. Nem mondom mondom, hogy ez mindent megold, de végülis, az utolsó rész "Segítsetek, kérlek"... Ezt írja.


Mindha magamat látnám- nekem sincs.+

Visszaemlékezve, én is mind arról álmodoztam, hogy véget érjen a nehézség, a szenvedés, hogy megszűnjön ez az utálat bennem.Igen, valahogy én is sokkal nyíltabb vagyok, mikor távol vagyok a szülővárosomtól...

Pár tanács: Válassz belőlük egyet-kettőt...

Ha elérhető, keress valakit, aki segít: mint például egy -sámán(nekem ez segített, mantrákat mondogattam...Először még csak azért élveztem, mert új volt, és éreztem, kedves...)


-pszihológus(nekem ez segített lenyugodni..(megjegyzem hogy a pszichiáter az gyógyszereket is rádtukmol...

-valaki akinek eltudod mondani bajaidat.


Tartózkodó vagyok... Félek kiadni az érzéseimet... Általában. De az se jó ha túl sok felelősséget érzek... Nagyon lehúz... Sokáig kell majd keresd azt, hogy mi felel meg neked. De ne zárkózz el teljesen...


Ne zárkózz el a külvilágtól, de ne hagyd hogy lekössenek. Szigorúan kell ellenőrizd, mivel is haladnál előlre..Bár a megérzéseket is számba kell venni nagyonis!


Visszavezethető ez arra, hogy negatív érzéseket(haragszol valamiért) táplálsz a körülötted lévők iránt...

Sajnálom ha ez nem segít..

U.I.: Élj másként...

2019. dec. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!