Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerelmes vagyok a tanáromba,...

Szerelmes vagyok a tanáromba, hogy szeressek ki belőle?

Figyelt kérdés
Nagyon jófej velem és már 5.óta a tanárom egyedül él és 35 alatt van. Nem néz ki jól, de szerintem rosszulsem. Nem tudok tanulni mert állandóan őrá gondolok és megörulök. Kérlek segítsetek

2019. dec. 9. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy!
2019. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Legyél rossz tanuló.
2019. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Foglalkozz mással, mindig legyen valami elfoglaltságod, hobbi, sport, tanulás, illetve imádkozz és menni fog...
2019. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd ki fogsz belőle szeretni, ne aggódj. Természetes az ilyen érzés gyereklányoknál, hogy beleszeretnek az első férfibe, akit közel látnak magukhoz. Örülj az érzésnek, hagyd, hogy jól essen, nem kell semmit tenni ellene. Előbb-utóbb majd szép emlék lesz, és mosolyogsz, ha eszedbe jut.
2019. dec. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!