Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Összejöttem az egyik legjobb...

Összejöttem az egyik legjobb barátom exével. Négy éve mentek szét és két évig voltak együtt. Azóta már volt neki komoly kapcsolata. Most is együtt él egy hölggyel. Haragudhat rám érte?

Figyelt kérdés
Jövő hét kedden találkozom vele. Szeretném ezt neki személyesen elmondani. Szerintetek hogy tálaljam? Jogosan lenne mérges ezért? Köszönöm a tippeket.

#ex barátnő. barátnő. legjobb barát #patkányság
2019. dec. 11. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Sose jövünk össze legjobb barát exével. Biztos megéri ez a nő? Bár nincs köze a magánéletedhez igen, jogosan lehet mérges. Lehet hogy nem fogja kimutatni, de biztos zavarni fogja, hiszen mégiscsak 2 évet voltak együtt. Közös program is fura lesz, lehet hogy nem akarnak az exek találkozni egymással. Négyesben meg elfelejtheted, mert a barátod jelenlegi barátnője nem lesz kíváncsi az exre. Aztán ha mégis találkoztok lehet hogy te leszel féltékeny. Szerintem el fogtok hidegülni egymástól.
2019. dec. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az előző válaszoló első mondata a lényeg, és pont.
2020. jan. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!