Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnék egy hobbit, de nem...

Szeretnék egy hobbit, de nem érzem mi lenne a "megfelelő"? 19F

Figyelt kérdés

Alapvetően nem csinálok semmit sem. Tanulok, eszek, néha telón játszok, meg videót nézek, zenét hallgatok.

Szeretnék valami hobbit, és több dolgon járt az eszem de nem tudom mennyire tudnék foglalkozni velük. Gondoltam először arra, hogy vennék egy fejhallgatót (Sennheiser 4.40) hogy jobb legyen a zenehallgatás, videónézés, játék élmény.

Gondoltam még arra,hogy jó lenne megtanulni játszani egy hangszeren, és egy gitárra gondoltam mert egy barátomnál kipróbáltam és a metallica:nothing else matters számát próbálgattam rajta.

Gondoltam még arra hogy esetleg egy digi rajztáblát vennék, hogy tudjak a laptopomon rajzolni.

Szeretnék valami olyat amit a hétköznapokban is tudnék használni, és hasznos is,nem pedig csak hétvégente. A fentiek közül melyik lenne jobb ötlet? Valahogy jelenleg nem látom egyik értelmét sem, mert nem leszek profi gitáros attól hogy otthon néha használom, ritkán rajzolok mert nincsenek ötleteim rajzhoz ezért annak sem, és zenét is csak néhányat hallgatok, de azokat sokat.

Néha nem értem miért tör le ennyire a hangulatom.


2019. dec. 11. 21:26
 1/2 mindentudó99 ***** válasza:
Rakd le a horgászvizsgát és járj horgászni. Legalább kimozdulsz. A hangulatod is jobb lesz
2019. dec. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Amíg nem érzel magadban valami iránt elementális, mindent elsöprő, de legalább is némi szenvedélyt, addig nem hinném, hogy találnál megfelelő hobbit.

Ha eleve úgy állsz hozzá, hogy ebből nem leszek profi (senki sem születik profinak, legfeljebb tehetségesnek), nincsenek ötleteim, ritkán csinálom, vagy a kulcs mondat: "erre én úgy sem leszek képes", akkor az úgy is lesz. Valóban nem leszel rá képes, mivel szinte az agyadba programozod.

Keress valami olyasmit, ami feltüzelhet, felpiszkálhatja az érdeklődésedet. Ha nincs ilyen, nem is lesz hobbid. Szerintem.

2019. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!