Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 19 éves lány vagyok. Nincs...

19 éves lány vagyok. Nincs kisugárzásom! Mit tegyek? Ha nem változatok rajta nem lesz pasim? (mi a Fiúk véleménye)

Figyelt kérdés

Tudom attól jóó egy csaj, hogy van kisugárzása...Nekem viszont nincs...

Sztem lehetnék ezerszer jobb csaj, de nem bírnám el (értitek :)

Ha látok vmi helyes srácot a földet bámulom. Nem tudok kihívóan nézni, nem tudok úgy öltözni, mert zavar, ha bámulnak.


2010. júl. 20. 00:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%

ugyanígy vagyok vele én is :(

kíváncsi lennék más mit mond :S

2010. júl. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A fiúk szerintem elég vevők a jó kisugárzásra...Az mindenképp kell.Nemkell nagyon változtatni,csak mosolyogj sokat,és magabiztosnak tünj.Az elégé bejön nekünk,én ugygondolom :)
2010. júl. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A problémád tipikusan az, ami megoldódik, ha nem foglalkozol vele. Tereld el a figyelmed róla. Szerezz az élet más területén magabiztosságot pici sikerekkel. Ha van célod, az sugárzik rólad. Egyébként meg az önbecsülést lehet tanulni. Mivel foglalkozol amúgy?
2010. júl. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan olyan női kérdés, aminek az égvilágon semmi értelme sincsen! Először is határozd már meg, légy szíves, konkrétan, hogy mit értesz kisugárzás alatt? Mert, tudod, olyanja a radiátornak is van ám, mégsem szoktunk beleszeretni. Aztán, ha meghatároztad, akkor el lehet kezdeni a bréjnsztormingolást, hogy neked van-e olyanod, vagy nincs, és ha nincs, hogy tehetnél rá szert.


Az, hogy lesz-e pasid millió+1 dologtól függ. Szép vagy-e és! kedves? Avagy csúnya és kedves? Vagy szép és undok? Avagy csúnya és undok? Megsúgom, előbbi két esetben lesz pasid. Utóbbi kettőben nem.


Ezeket rakd össze.


35/F

2010. júl. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

ezt nem lehet itt, ilyen formában megoldani.


Life coach-ra van szükségetek.

2010. júl. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:

Hat szerintem kisugárzása minden lánynak van,csak maximum elrejti vagy nem tud róla , van akinek jó van akinek kevésbe.

Minden csávónak más az esete és szerintem a kisugárzással is ugyan így van.

lehetnél mindig mosolygós életvidám v szomorú emos jellegű , Vagány Belevaló.

De a lényeg hogy legyél mindig önmagad és ne erőltesd a kisugárzásod légy önmagad.

" Néha a kevesebb a több "

2010. júl. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"..lehetnél mindig mosolygós életvidám v szomorú emos jellegű..."


Ja, persze! Mert a deprimált öngyilkosjelöltnek olyan pozitív kisugárzása van, hogy bele szoktak szeretni! Na ne röhögtess!

2010. júl. 20. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Kb. mindig minden mosolygok többet mint kéne.

Tetszett nekem egy komoly srác aki úgy érdeklődésemben hasonlított rám szerintem bejöttem neki.DE a felszínes bnőmet választotta akiben semmi közös nem volt csak jóó nagy adag önbizalma.

Az az igazság h kislányos vagyok, nem tudok hódítani.

EGYSZERŰEN NEM TUDOK TÖBBET MUTATNI,MONDANI ANNÁL AMI VAGYOK!!!így meg csak nyomi csajnak tartanak...

2010. júl. 20. 10:01
 9/21 haggyámán ***** válasza:

És miért is bámulod a földet? Merj már ránézni szerencsétlen srácra. A végén még azt fogja hinni, hogy annyira csúnya, hogy amiatt nézed a földet. Ha csak egyszerűen ránézel, abból nem lehet semmi rossz.

Komoly önbizalomtuning kellene neked. De ezt te is meg tudod oldani. Egyszerűen _hinni_ kell abban, hogy te igenis szép vagy. Te igenis vicces vagy, aranyos, rengeteg pasinak bejössz. Ne te akarj minden áron felszedni egy pasit. Annak a pasinak legyen megtiszteltetés, hogy megpróbálhat felszedni téged.

Előbb írtam. Ne akarj felszedni senki. Ne görcsölj ezen az egészen. Csak tedd azt, amit írtam. Hidd, hogy szép vagy. Ezáltal nőni fog az önbizalmad is. És előbb-utóbb észre fogják venni ezt a fiúk is.

2010. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
nekem sincs kisugárzásom,se önbizalmam, magabiztos se vagyok
2010. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!