Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz, ha ölelgetem a párnámat?...

Gáz, ha ölelgetem a párnámat? 18/f

Figyelt kérdés
Szóval születésem óta megvan ez a párna, nagyon szeretem mert általában kellemesen hideg, puha, stb. Mennyire normális, ha alvás közben, meg ha az ágyon ülök akkor ölelgetem? 😅

2019. dec. 19. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Meglehetősen.
2019. dec. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Az a gáz, hogy ilyen erős a szeretethiányod. Csókoltatom a kedves édesmamát. :(
2019. dec. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Volt egy pasim aki egész kib..zott nap a párnáját ölelgette meg szagolgatta valami megmaradt rossz szokásból. En ki voltam borulva tőle.
2019. dec. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem szagolgatom, és nem egész nap. :DD Csak este, vagy ha éppen ágyban filmezek akkor jól esik megölelni
2019. dec. 19. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:
42 éves vagyok használok én is párnát, mert jó azért az ember feje alatt :) Viszont nem ölelgetem, a párna csak egy tárgy, még akkor is ha a kedvenced. Miért ölelgeted, milyen érzeteket kelt benned, mi történne ha mondjuk 2 napra bezárnák a szekrénybe a párnádat, ha elszakítanának tőle, mit éreznél? Ha ezekre a kérdésekre megvan a válasz akkor tudni fogod, hogy a normálistól eltér-e a kötődésed az adott tárgyhoz.
2019. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem
2019. dec. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!