Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetne tobb onbizalmam...

Hogyan lehetne tobb onbizalmam? (szorongas, panikbetegseg)

Figyelt kérdés
Mar pszichiaternel is jartam,gyogyszeres megoldast akart de ebbol en nem kerek,nem akarok18 evesen begyogyszerezve lenni.allando szorongas erzetem van,hogy nem vagyok eleg jo,uj helyre felek elmenni egyedul,vagy uj emberekkel ismerkedni ha pl uj munka vagy suliba kerulok kepes vagyok panikrohamot is kapni mert ugy stresszelek igy parkapcsolatba sem merek lepni mert nem erzem eleg jonak magam..hihetetlen gatlasos vagyok a sport sem segitett.Hogy lehetne tobb onbizalmam?
2019. dec. 23. 14:18
 1/3 anonim válasza:

Elsősorban el kell fogadnod magad, amilyen vagy, ha ezen stresszelsz azzal nem lesz jobb. Másodszor ha kapcsolatot kell létesítened egy idegen emberrel próbálj meg olyan témáról beszélni, ami mindkettőtöknél jelen van. Például ha új munkád van, meg is kérdezheted az egyik régóta ott dolgozót, hogy mondjuk körbe vezetne-e. Párkapcsolatnál meg lehet igénybe kellene venned a társkeresőket, tény hogy neten keresztül mindenki nyitottabb mint személyesen.

Mellesleg próbálj meg csapatjátékokban részt venni, az is sokat segíthet. :)

2019. dec. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a zene sokat segíthet, ha olyat hallgatsz, ami kizökkent, de nem biztos,
2019. dec. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vagy gondolj arra, hogy rosszabb is lehetne, mondjuk ha tolószékes lennél és nem tudnál olyan dolgokat véghez vinni, amit most tudsz.
2019. dec. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!