Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csúnya vagyok, és öngyilkos...

Csúnya vagyok, és öngyilkos akarok lenni, de valami vissza tart és még se teszem meg. Miért?

Figyelt kérdés
26 éves leszek, barátnőm nem volt sose, és nem is lesz. Mindig itthon ülök, gépezek meg hasonlók. El járok munkába és ennyi életem. Okos sem vagyok annyira, nehezen tanulok meg dolgokat is. Így nincs értelme élnem. Mindig irigylem a fiatalakat hogy nekik milyen jó életük van. Még öregebb férfiak is meg kapnak 10 20 éveseket. Senki ne írja hogy, ápoljam magam, és hasonlók mert ez nem olyan amin ez segít.

2019. dec. 24. 18:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Akkor feküdj rá a pénz szerzésre. Az sokat tud segíteni az ilyen problémákon. De ha otthon ülsz és gépezel, akkor gondolom sose próbáltad. Csak várod, hogy történjen valami. Nem fog. Jobb százszor csalódni, mint otthon ülve keseregni.
2019. dec. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Az hogy nem akarsz élni nem jelenti azt hogy meg is akarsz halni. Hidd el, azaz ember aki megakarja őlni magát az meg is teszi. Látatlanban azt mondanám hogy neked a tetteid (vagy inkább azoknak a hiánya) fő mozgatórugója a félelem. Félsz kilépni a komfortzónádból mert nincs semmi önbizalmad, és ezért elhiteted magaddal azt a hazugságot hogy már nem is tudsz pozítív írányba változtatni a dolgokon, mert így legalább nem kell megbírkóznod azzal a fájdalommal amivel ez a változás/fejlődés (és az evvel járó sok-sok kudarc) jár.


A kérsésedre a válasz is a félelem. Addig amíg nem szenvedsz eléggé az életed miatt, nincs benned elegendő belső feszűltség, addig nem fogsz olyan drasztikus megoldáshoz folyamodni mint az öngyilkosság.


Tehát amíg jobban félsz a haláltól mint az élettől addig nem leszel képes az megölni magad.

2019. dec. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam keresni, nem csak neten, de szégyenlem magam, mikor tükörbe nézek, csak undorodom:( Lehet szégyen, de már sírtam e miatt, pl nézelődök ezen új alkalmazáson a tik tokon, és olyan szép lányok vannak, meg helyes fiúk, és rossz kedv el kap, hogy én miért nem nézhetek ki normálisan? Nem merek emberek szemébe se nézni, beszélgetésnél, mert nem akarom hogy sokáig nézzenek, és gondolják, hogy néz ez ki. Volt egy barátnőm, de mikor szexhez került sor, le vetkőzni se mertem, szőrzetes is vagyok vékony se vagyok. hiába fogynék le, akkor se kellenék senkinek szerintem..Ahogy írtam öregeknek is jobb életük. ismerek olyan lányt, aki 15 éves és idősebb pasi is meg kapta. Sajnos nem nekem való ez élet.
2019. dec. 24. 19:16
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Te nem csúnya vagy, hanem hlye, már bocs!:)


Még a legrondább, legkövérebb, legszőrösebb embernek is van családja, mert tesz érte, mert panaszkodás helyett például kedves, szellemes, segítőkész és nem otthon várja a halált 26 (!) éves fiatal létére lemondva saját magáról....


De amíg nem fáj eléggé, addig nem is fogsz változtatni és elsősorban a gondolkodásodon, hozzáállásodon kellene.


Negatív csak negatívat vonz.


Nem hiszem, hogy tényleg csúnya vagy, de ha mégis, akkor gyúrjál rá még jobban, hogy érdekesebb legyél és még különlegesebb, előnyt kovácsolva.


Pl. Ismertem egy csajt, akinek iszonyúan elálló füle volt, de tényleg. És ő nem dugdosta el a haja alá, nem plasztikáztatta NEEM, hanem szebbnél-szebb fülbevalókkal aggatta tele és még jobban kiemelte a fülét és tudod mit? BAROMI JÓL ÁLLT NEKI, egyedivé és különlegessé tette!


Ő is elbujdokolhatott volna a világ elől önmagát emésztve és a kegyetlen sorsot, de mégsem ezt tette és boldog élete lett.


Olyanok meg mindig lesznek, akiknek valami nem tetszik, de nem tetszhet mindenki mindenkinek és a szépség is relatív. Lehet amit magadban rondának gondolsz, pont az fog valaki másnak megtetszeni.


Egyébként egy szép lélek, egy mosoly, ápoltság, ízléses öltözködés bárkit megszépít és ami a legfontosabb szépségszer: a pozitív kisugárzás.

2019. dec. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha már volt csaj, akivel dugásig jutottál, nem valószínű, hogy egy rém vagy. Én sem vagyok Barad Pitt, de leszarom, bizonyos dolgokon nem lehet változtatni. Azon kell, amin lehet és érdemes. Azt is le kell szarni, hogy ki milyen szép. Férfi vagy nő. Igazság szerint nem feltétlenül a modell csajokat kell nézni, hogy de jó lenne. Arra kevés a sansz. De több millió átlagos csaj van, akikben több millió szerethető dolog van.
2019. dec. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy a kérdésedben azt írod, barátnőm nem volt sosem... Utána azt, hogy volt egy barátnőm.... Akkor hogy van ez bro? Szerintem sehogy, csak kell a vígasz, de így?
2019. dec. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kb egy hétig tartott, és csak lett volna, de inkább mondtam neki hagyjuk. Ezért nem is írtam inkább ezt egyet.
2019. dec. 24. 19:46
 8/15 anonim ***** válasza:

"Kb egy hétig tartott, és csak lett volna, de inkább mondtam neki hagyjuk."


Tehát a te hibád, ezért csak te tudsz magadon segíteni....

2019. dec. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Lehet nekik van, de azok biztos idősek és fiatalabban ismerték megy egymást. Mai világban mindenki külsőt nézi. Pl múltkor egy kancsal fiú írt fb-on csoportban, hogy barátnőt szeretne meg stb. erre pár fiatalabb meg találta posztot, és egyből gúnyolták más csoportban,a szeme miatt h félre áll.Meg okos se vagyok annyira,senkinek nem kellek, hiába írok lányokkal, egy két nap után nem is írnak már vissza. De köszönöm válaszokat, de inkább meg próbálom magam rá venni hogy meg merjem tenni öngyilkosságot.
2019. dec. 24. 19:58
 10/15 A kérdező kommentje:
Én hibám volt, de jobbnak láttam így, hisz sose látott ruha nélkül, tudom mi lett volna ha szexihez jutunk és ruha nélkül lát. Nagyobb a szégyen érzetem, mivel mások csak jobban néznek ki, lehet egy férfi öregebb és ráncosabb, de így is előbb kapnak lányokat meg. Meg beszélgetni se tudok úgy mint mások, alap dogokról szinte. Hangom se jó, mindig mondják, miért beszélek furcsán? De az azért lehet mert kisebb koromban csendes voltam, zárkózott.
2019. dec. 24. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!