Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek nincs ilyen érzésetek?...

Nektek nincs ilyen érzésetek? Én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy úgy érzem, nincs egyensúly az életemben és nem megfelelően töltöm az időt.

Lány vagyok, egyetemista, úgy érzem nem tudom összehangolni azt, hogy a kapcsolatomra is legyen idő meg tanulásra is, közbe anyukámra is meg esetleg csak úgy magamra is.

Különben szorgalmi időszakban főleg egy albérletben élek szüleimtől külön és csak hétvégén vagyok velük, most vizsgaidőszakban meg velük lakok minden nap.

A legjobb az lenne, ha írhatnék a saját helyzetemről konkrétumot de az nagyon hosszú lenne, ezért inkább nem kezdem el. Aki hajlandó lenne azt is elolvasni, jelezze privátban és ott leírom. Hasznosak lennének a személyre szóló tanácsok de hosszú lenne, mire érthetően kifejteném.

Most csak annyi kérdésem lenne, hogy szerintetek egy huszonéves egyetemista megfelelő időbeosztása hogy néz ki? Tegyük fel, hogy vizsgákra is készül, besegít otthon a házimunkában, párkapcsolata is van tehát a párjával is találkozik néha, közbe magára is szán időt, amikor csak pihen. Ha mindezeket kellene csinálni, mire mennyi időt kellene szerintetek szánni ideális esetben?


Olyasmira gondolok mint például: minden nap tanulni, heti kétszer párommal találkozni, házimunka mondjuk heti 2x mosogatás, kéthetente mosás, heti egy porszívózás, heti egyszer filmnézés és minden este zene hallgatás.

Ez most csak egy példa de valami hasonló válaszokra lennék kíváncsi.


Jelenleg három vizsgára próbálok készülni egyszerre, ha ezeken túl leszek, remélhetőleg több időm lesz mindenre de már egyre jobban idegesít, hogy valahogy nincs rendben amit csinálok.


2019. dec. 25. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi a baj?
2019. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a baj, amit leírtam. Meg amúgy az is, hogy úgy érzem, túl komor, túl szürke, túl problémás az életem.

A kérdésem mondjuk inkább kimondottan arról szól, hogy nem tudom hogy osszam be az időt, hogy ideális legyen.

2019. dec. 27. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!