Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érek kevesebbet a...

Miért érek kevesebbet a legtöbb embertől?

Figyelt kérdés
Inkább utálom magam mint hogy szeressem, pont a múltbeli kudarcok miatt. Én eddig akárhány férfival találkoztam, egyiknek se voltam képes megfelelni. Engem mindenki csak átver. Az exem is szakított velem, és boldogan tölti a karácsonyt az új barátnőjével. De persze már megszoktam hogy tőlem szinte mindenki jobb. Hiába vagyok intelligens, öltözködök, sportolok, ez mind semmit sem ér. n/27
2019. dec. 27. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Koncentrálj azokra a dolgokra, amikben jó vagy, amiben sikered van. Fejleszd magad. Munkában pl. Először csak apró sikerek jönnek, aztán egyre nagyobbak.


De egy jó pszichológus is tud segíteni.

2019. dec. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Az önbecsülés hiánya és a keserű hangnem nekem azt sugallja, ennek érdemes lenne utána járni önismereti és pszichológiai módszerekkel.
2019. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj, hogy ezt el is hiszed! Tisztában kell lenned önmagaddal, szeretned kell saját magadat ahhoz, hogy ez a fajta szemlélet változzon. Legyen önbizalmad és soha ne elégedj meg olyan pasival, aki ezt elhiteti veled. Az első pár ilyen jellegű viselkedésnél lapát...ennyi.
2019. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Kedves troll, aki itt piszkálódik!


Új regisztáció azért kellett ilyen nyomi "fapinázós" hangnemben létrehozni, mert a másikat okkal törölék és most kell valaki akibe bele tudod törölni a mocskos lelked szennyesét másba is, hogy ez által csökkentsed saját ssalamas nyomorod?

2019. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

Ha intelligens volnál, akkor az alap fogalmazással és helyesírással tisztában volnál és tudnád, hogy kevesebbet érni valakihez képest, illetve a - nél raggal használandó: "miért érek kevesebbet a legtöbb embernél?"


Ha intelligens volnál, akkor réges-régen szakemberhez fordultál volna magad is, a párkapcsolati problámáid miatt. Az ember annyira tartja magát, amennyire elsődlegesen a szülője tartja. Ha anyád vagy apád (vagy mindkettő) megvet, nem lehet nekik megfelelni, akkor te sem tartod magad sokra. Ha pedig te magad nem tartod sokra, akkor mások sem fognak sokra tartani, mert az emberek nem bizonygatják neked folyton-folyvást, hogy hű, de csodás vagy - még ha az is volnál -, mert egyrészt nem fizetett tapsolók a színházban, másrészt senki szeret Sziszifuszt játszani.


Ne akarj megfelelni egy pasinak sem. Senkinek, csak magadnak. Menj el egy pszichológushoz, rakasd rendbe a lelkedet, dobd ki az életedből a parazitákat, szakíts a szüleiddel végleg, ha kell és nézz előre. És ha tényleg intelligens vagy, tanuld meg azt, hogy társat kell keresni egy valóban okos nőnek maga mellé, nem egy buta, dekoratív tenyészkant. Anyád vagy a barátnői mondjanak százszor is mást.


Sok sikert!

2019. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
5ös ha kihagyta volna a nyelvtan leckét, 100 %os lenne a válasza. Félreértés ne essék, abban is igaza van, csak nem kell a földön fekvőbe még bele is rúgni.
2019. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Ford nem egy szar autó csakmert nem vennék olyant! Ha az első 3 ember se venne olyant aki bemegy a kereskedésbe az se jelentene semmit sem.


Megnézhetlek képen?

34F

2020. jan. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!