Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, akkor ha egy...

Mit csináljak, akkor ha egy nagyon csendes és visszahúzódó lány vagyok, de nem akarok az lenni. Mindig vagy egy olyan, aki a sok legvégén megy, mozinál mindig szélen ül, nem tud semmiről beszélni, stb. Ez én vagyok Hogyan lehetne ezen javítani?

Figyelt kérdés

#változás #csendes #visszahúzódás #segítség önbizalomhiány
2019. dec. 29. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Kezdésnek kezdj el barátokat keresni, ismerkedni, társaságba járni. Már ez is nagyon sokat segíthet. Ha ez megvan, onnantól már magától is alakulhatnak a dolgok. Ha szeretnél írhatsz nekem is, és beszélgethetünk.
2019. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ugorj át hozzám valamelyik délután és segítünk rajta.
2019. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! 😉 Majd átugrok
2019. dec. 29. 20:45
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Mantra. Csodanő póz, Ted előadás, ének, tánc, nevető-meditáció,
2020. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan létezz, ennyi.

Fiatal lányként nincs olyan, hogy nem kellesz senkinek (ha csak nem vagy pl súlyosan elhízott, de gondolom nálad nem ez a probléma).

2020. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szívesen beszélgetek veled ha érdekel. A visszahúzódás ellenszere a nyíltság. :)

34F

2020. jan. 8. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!