Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most mihez kezdjek? Ma az...

Most mihez kezdjek? Ma az ország legjobb csapatában voltam edzésen,(kosár,lány) és azt mondták, hozzájuk kissé le vagyok maradva..

Figyelt kérdés
ma az ország legjobb csapatában voltam edzésen,(kosár,lány) és azt mondták, hozzájuk kissé levagyok maradva, (amugy sem tudnék bejárni), és most teljesen le vagyok törve, mert nekem a kosárlabda az életem, mindent feladtam ezért, és rossz játékos nem vagyok, sőt.. de hozzájuk képest azért le vagyok maradva. folyamatos edzéssel talán behozhatom ezt? vagy mitévő legyek? muszáj, hogy a kosár legyen az életemben, mert ez az egyetlen álmom. adjatok tanácsot kérlek :S ETTől még lehet belőlem kosaras, modnjuk egy NB1es vagy valami? Lehet ez a jövőm? :\'( köszi előre is. (lány/14)
2008. nov. 18. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
persze, gyakorlj sokat és meglesz az eredménye
2008. nov. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az az edző azt mondta, hogy talán be sem tudom hozni őket, mert ők is még haladnak addigra előre.
2008. nov. 19. 07:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Te haladj gyorsabban:D Ez könnyen hangzik, de csak akkor tudod meg, hogy képes vagy-e rá, ha megpróbálod.
2008. nov. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ugyes vagy biztos van jovod is. Keress meg tobb csapatot. Lehet, hogy nem is az a legjobb ahol most voltal. Lehet, hogy egy masik csapat jovore pont veled lesz a legjobb. Magadban bizz, ez a legfontosabb.
2008. nov. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
melyik volt az a csapat?
2009. márc. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez mért fontos? Amúgy a BSE
2009. márc. 15. 10:20
 7/7 anonim válasza:

szia

én is kosarazom, és játszom a a budapesti bajnokságban. Ismerem a BSE-t (elég jól). Én azt mondom, hogy nem kell velük foglalkozni, szerintem is keress másik egyesületet.

ha már végképp nincs remény gyere hozzánk:):)

sok sikert:)

2009. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!