Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy nem lázadtam?

Figyelt kérdés

Elég agresszív apuka mellett és egy passzív agresszív anya mellett nőttem fel. Sosem lázadtam, mindig a jó gyerek akartam lenni mindenhol. De nagyon hiányzik, hogy középiskolában például nem buliztam, nem állatkodtam, nem volt fiatalos társaságom, és ez egy mérhetetlen űr bennem. Elég depresszív a hangulatom sokszor, és úgy érzem ennek a jó gyerekségnek a következménye lehet ez.


Hogy lehet ezt a hiányt pótolni? Illetve a családi háttér lehet az oka annak, hogy én nem lázadtam?


Azokat a válaszokat mellőzzétek, hogy nem mindenki lázad, én ilyen vagyok, mert tudom, hogy lázadtam volna, és nem ilyen vagyok alapvetően.


2020. jan. 1. 22:07
 1/2 anonim válasza:
Az űrt úgy tudod kitölteni ha szerzel olyan emlékeket amik még nem voltak...nem tudom hogy hány éves vagy de nem számít mert új kalandokat mindig lehet szerezni.
2020. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert nem mertél szüleiddel szembeszállni. Igaz, van, ahol ilyen feltételek mellett van lázadás.

Akkor te talán egy konfliktuskerülő vagy, akinek jobb a biztos jó(vagy semlegesség), mint a veszélyesség.


Talán én se lázadtam... lehet rejtve lázadtam, de az biztos, hogy bulizás nem érdekelt, az alkohol se érdekelt, csak fősulin kis ideig.

2020. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!