Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti is szoktatok agyalni?...

Ti is szoktatok agyalni? Hogyan tudnám ezt kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Túl sokat agyalok mindegy min mindig találok valamit.
2020. jan. 4. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A gondolataim és érzéseim teljesen az őrületbe kergettek, sokszor már a fejemet ütöttem, olyan mértékben.


Aztán elkezdtem a figyelmemet tudatosan a gondolataimról és érzéseimről a jelenbe irányítani. Elkezdtem tudatosan érezni a lábam, és minél többször, minél több ideig a különböző testrészeimben tartottam a figyelmem. Miközben sétáltam valahova, éreztem, ahogy a lábam a talajhoz ér, minél többször észrevettem a környezetem, ahol sétálok, biciklizés közben a szellőt, ahogy az arcomhoz ér, a kulcscsomót a kezemben, ahogy a kezemhez ér, tehát elkezdtem a jelenre figyelni, míg végül teljesen a figyelmem urává nem váltam, és csak akkor gondolkodok, amikor akarok. Nincs több önkéntelen gondolkodás és önkéntelen érzés. Az önkéntelen gondolkodáson mondjuk hamar túlléptem, az volt a legkönnyebb. Az önkéntelen érzések megszüntetéséhez 1 évnyi intenzív meditációra volt szükségem.


Keress rá youtubeon: Eckhart Tolle - A most hatalma

2020. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár nem teljesen igaz, amit írtam, mert az érzések a gondolatok finomabb szintje, tehát egyek.
2020. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Alvással, futással, foci, kosár, kondi, box, stb. Pc játékok vagy Xbox. Kirándulás, festés, rajzolás, írás, meditáció (légzésfigyelés), olvasás. Van választék
2020. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha kikapcsolnám meghalnék.
2020. jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Agyalás... Az nem hasznos. Alkoss gondolatokat! Hozz logius következtetéseket! Gondolkodj agyalás helyett!
2020. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!