Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a szociálisan legelfog...

Mi volt a szociálisan legelfogadhatatlanabb dolog amit valaha tettél életedben?

Figyelt kérdés
Akár ciki sztorik is jöhetnek

2020. jan. 5. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyszer enni adtam egy éhezőnek. Olyan trágárság áradatot azóta sem kaptam, mint akkor tőle. Korábban volt egy másik fickó, akinek naponta vettem reggelit.

Egyszer késésben voltam, és kimaradt.

Késsel támadt rám.

Azóta nem segítek senkinek.

2020. jan. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
WOW
2020. jan. 5. 10:03
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Izomból felrúgtam egy cuki kiskutyát, el is pusztult. Nagyon rossz állapotban voltam, csak egy kis magányra vágytam. A parkban sétáltam, amikor nekem ugrott a kis vakarcs, vinnyogott, meg a lábam után kapdosott. A Gazdájának is beígértem egy pofont, ha nem tünteti el a kutyáját a szemem elől.
2020. jan. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Kíváncsi lennék, milyen megfontolásból lett törölve a válaszom. Kérdező? Vagy más valaki? Sem trágár nem volt, sem sértő. Valaki esetleg magára vette?
2020. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
49%
Megszülettem
2020. jan. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egyik elsős elhagyott egy kisautót. Én megtaláltam. Kb 7-es lehettem. Hallottam hogy azt keresik. Nem szóltam hazahoztam.
2020. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Élelmiszert loptam egy hajléktalanokat segítő szervezettől (én voltam a beszállító)
2022. jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!