Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért jöhet fel kamaszkorban...

Miért jöhet fel kamaszkorban az a kérdés hogy a saját vagy az ellenkező nemhez vonzódom?

Figyelt kérdés
Akiben ez egyáltalán felmerül az már biszexuális?

2020. jan. 5. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Manapság divat mindenkit biszexnek titulálni, de nem. Kamaszkorban, ahogy kezdi felfedezni a saját identitását az ember, egy bizonyos fokig normális, hogy a saját nemére is kíváncsi az ember. Aztán átlagos esetben ez gyorsan meg is találja a maga helyét, ahogy a gyerek megtanulja megkülönböztetni az érzelmi fokozatokat. Ezt még nem hívjuk sem melegségnek sem biszexualitásnak, csak egészséges és normális érzelmi és szexuális fejlődésnek. Csak manapság divat mindent beskatulyázni.
2020. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem például sosem fordult meg a fejemben, hogy tetszik a velem azonos nem. Sem szerelem sem más vágyak formájában.

Jó persze az emberek nagy részre mindent összenéz kiváncsiságból a neten, de számomra ez teljesen érthetetlen ha valaki nem tudja eldönteni, hogy mire vágyik és miért.

2020. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban ez szinte mindenkiben felmerül.
2020. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Normális emberben ez fel se merül.

Aki szerint ez normális annál fejben komoly gondok vannak.

2020. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Én szerintem nagyon nem természetes az,hogy ilyen gondolatok merülnek fel benned. Mindenképp beszélgess el erről a szüleiddel erről.
2020. jan. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Kollégista is voltam, de fel sem merült bennem és szobatársaimban sem, hogy egymáshoz vonzódjunk.
2020. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ettől meg nem leszel biszex. Ez rengeteg fiatalban felmerül, csak sokan nem mernek róla beszélni. Pedig teljesen természetes dolog. Lehet benne csupán emberi kíváncsiság vagy több is. Ahogy idősodsz, megérsz és fejlődik az onismereted majd kikristályosodik. Akárhogy is lesz, így leszel jó! :)
2020. jan. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lacás1976 ***** válasza:
70%
Majd ki fog alakulni melyik nemhez nemekhez vonzódsz. Ha valaki kipróbálja az sem jelenti azt hogy biszex vagy meleg lesz az illető. Én meleg vagyok ismerek srácot aki fiatal korában leszopta páromat csak barátnői vannak azóta. De olyan is van akinek már felesége volt mikor rájött hogy meleg.....
2020. jan. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert ez a barom dzsenderista világvallás ezt erőlteti. Anno nekünk semmi ilyen kérdés nem merült fel. A lányokat szerettük és kész. Aki meg nem az erre úgyis hamar rájött.
2020. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!