Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Merre tovább? Mi a jó irány?

Rayli kérdése:

Merre tovább? Mi a jó irány?

Figyelt kérdés
Nyáron érettségiztem, sikeresen felvételt nyertem Sport és rekreációszervezés szakra, de nem indultam el, mert időközben jött egy sérülés. Azóta szemezgetek az OKJ-s képzésekkel, de egyedül a targoncás képzést találtam olyannak, ami érdekelne is engem, de nem szeretném életem végéig azt űzni. Nem tartom magam egy hülye gyereknek, mert konkrétan nulla tanulással az érettségin összehoztam egy számomra jó eredményt.2-es matek, 4-es magyar, angol, pedagógiai ismeretek és ötös történelem érettségi. Szeretném megtalálni azt az OKJ-s képzést, amire rá tudnék építeni egy diplomát és egy olyan beosztást szeretnék a jövőbeli munkahelyemen, ami annyi havi bérrel jár, hogy ne legyenek anyagi gondjaim.

2020. jan. 6. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Vedd feleségul Orbán lányát
2020. jan. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez így kevés de szerintem gondolkodj az iparban. Targoncás plusz valamilyen gépkezelő. Később karbantartó is lehetsz.

Vagy legyél kőműves. Az pl egy jó szakma. De a forgácsoló is.

2020. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!