Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok nevetni?

Miért nem tudok nevetni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én fizikailag képtelen vagyok nevetni. Ha mond valaki egy viccet, akkor előjön az inger, de mégse jön ki hang a számon. Csak ritmusosan kifújom a levegőt, meg remeg a mellkasom. Például ha vicces egy szituáció, gyakran csak annyi a reakcióm, hogy rándulnak egyet az izmaim, ami tud kínos lenni. Főleg akkor kellemetlen, amikor elkap egy erős inger (ami egyébként jó ha évente egyszer előfordul), ilyenkor kb csak csendesen fuldoklok. Mondjuk az is igaz, hogy a depresszióm miatt el vagyok szokva a nevetéstől. De valahogy régebben sem ment, hiába nyitom ki a számat, maximum csak egy halk "he-he" csúszik ki. Rossz ez, mert így azt gondolják az emberek, hogy nem is találom viccesnek a poénjaikat. Hogyan tudnék úgy nevetni, mint egy átlagos ember?

2020. jan. 8. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A neveté konkrétan halk ritmusos kiabálás. Éscez olyan mint egy reflex. Eröltesd egy kucsit a hangot rá fogsz szokni és magától jön majd
2020. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kiégett a viccreléd. :D


Nézz egyedül vicces sorozatokat! Hátha beindul. Egyedül nincs gát.

2020. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert semmi sem elég vicces ahhoz, hogy fekszabadulj. Én is így vagyok ezzel.
2020. ápr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!