Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lépjek ki az állandó...

Hogyan lépjek ki az állandó önsajnálatból?

Figyelt kérdés
Semmit sem akarok a lányoktól, nem vágyom a társaságukra és a közelségükre sem. De mégis mindig szomorú vagyok ha erre gondolok és mintha a lányok lennének a fő oka ennek. De nem tudom, hogy miért hiszen tőlük semmit nem akarok. Ennek ellenére állandóan szomorú vagyok, motiválatlan és csak a keserűség árad belőlem.
2020. jan. 8. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért akkor mit akarsz és mégis kitől?
2020. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Tereld el a gondolataidat vegyél egy motort és ezt komolyan mondom
2020. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Próbálom a számítógépes játékokkal elterelni de csak ideig óráig megy. A legnehezebb azzal megbírkózni, hogy nekem soha nem lehetett volna. Ez az ami nagyon nehéz.
2020. jan. 8. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:
A 2. mondta a tutit! Ne videójátékokat vegyél hanem egy motort! Engem is az rántott ki ebből a hülye állapotból.
2020. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi nem lehetett volna? Betegséged van? Nem értelek
2020. jan. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kinézet, jellem, mentális betegségek
2020. jan. 8. 22:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak így kell döntened.


"Nem sajnáltatom soha többé önmagam".


Haladd meg önmagad. Az önmeghaladás révén keletkezik az intelligencia.

2020. jan. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nem a munkád vagy és nem is a bankbetéted! Nem a kocsid vagy és nem a tárcád tartalma! Nem egy menő ruha vagy! Csak egy bohóckodó ganajkupac vagy a világban."


[link]

2020. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!