Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jó dolog, ha valakit ennyi...

Jó dolog, ha valakit ennyi minden érdekel?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok.. néha ugy érzem,tul rövid lesz az élet az összes tervem megvalósitásához. jópár dolog van,ami érdekel,de ezek eltérnek egymástól...

legkorábbi ugymond álmom a pincérkedés volt.. elvégeztem egy tanfolyamot,majd 1 évig pincérkedtem is..szerettem.sok kedves emberrel találkoztam,akik ugymond feltöltöttek,és az a sok mozgás is jó formában tartott..

mindig is foglalkoztatott,de mostanában egyre gyakrabban a pszichológia, az önismeret. rengeteget olvasok,tanulok róla,saját magam szórakoztatására. gondolkodtam az egyetemen,mert tenyleg nagyon érdekel a dolog, viszont ebben a barátommal nem egyezünk. tudjuk mindketten,hogy az nem kevés idö,lennék vagy 30,mire mindennel végzek.. ö viszont addigra feleségül akarna venni,és azt szeretné,ha lenne egy vagy több kisbabánk. nagyon komoly a kapcsolatunk,ö az elsö,igazi nagy szerelmem. nekem nem volt senki,akire szamithatok,de megismertem öt, és ö elfogadott,a szülei is elfogadtak,,mintha csak a saját lányuk lennék,és én is ugy tekintek rájuk,mintha a szüleim lennének.

továbbá érdekel az irás,rengeteg ötletem van,legfökép a bántalmazás,a kirekesztettség,..kiskoromban elég tapasztalatot szereztem belöle, ugy a családomban,mint az iskolában. szeretném,ha az emberek megértenék,hogy nagyon sulyos bélyeget lehet ezzel az emberek lelkére nyomni,hogy az ilyesmit nehéz megemészteni,és szó lenne a személyes tulélésemröl...szeretném a hasonlo sorsuakat tamogatni valamivel,eröt adni nekik..

érdekel még a szatén virág,es csoki kötés,de ez csak hobbi szinten.

érdekel a tánc, szivesen beiratkoznék egy tánccsoportba ..

magamon azt tapasztaltam,hogy a legtöbb dolog,ami érdekel,a nagyközönség felé irányul,gondolom ennek az okai közt van az éveken át tartó meg nem értettséghez.és csak egy kis elismerésre vágyok. összességében rendben vagyok magammal,és megbékéltem a múlttal,de ugy érzem,ez formálta a szemelyiségem egy részét... mit gondoltok ?



2020. jan. 9. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem könnyű véleményt nyilvánítani arról, amit írtál.

Lehetne írni: még fiatal vagy, előtted az élet, miért ne tanulnál? Valósítsd meg álmaidat!

Vagy azt: válaszd a szerelmet, a társat, aki melletted áll.

A válaszadók legtöbbje saját tapasztalatai, ismeretei alapján ad tanácsot, mond véleményt. Ez kinek jó, kinek rossz élményeken alapul.

A tánc - ha van a közeledben ilyen hely - viszonylag könnyen megvalósítható. Szintúgy a virágkötészet.

A tanulás kicsit keményebb dió, főleg a szak, amit szeretnél, de nem lehetetlen. Mi több, a tanulás-házasság-gyerek is elképzelhető, csak ilyen formában nehezebb. ( kivéve, ha könnyen tanulsz.)

Kívülállóként ennyit tudok írni.

2020. jan. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, jó dolog. Én is ismerek valakit aki sok mindenben jó. Ő képzőművész, énekes, táncos és író/költő. Az utolsón kívül mindet aktívan űzi, a segítségemmel. Nehéz egyensúlyba hozni mindet, sőt egyenesen lehetetlen, mert mikor milyen lehetőség jön, azt kell kihasználni. De megoldható, szóval vágj bele, nem fogsz csalódni.
2020. jan. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez az út oda vezet majd, hogy rájössz, az önismereten kívül nincs értelme semmit csinálni, semmivel foglalkozni, mivel minden az önismeretből következik, abból fakad.

Fel fogod ismerni, hogy a világ minden mechanizmusa az emberiség belső tudatállapotából fakad.

2020. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tök normális vagy. Bár eléggé kevés ismereted lehet. Amik érdekelnek kissé egysíkúak. Nem látok köztük különleges dolgokat. Javaslom a Pinterest-et. Tele van kreatív dolgokkal. Lakás, tárgyak, kert, kerámia, fantasztikus dolgok rajzok stb.
2020. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!