Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem találom a nyugalmam....

Nem találom a nyugalmam. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Mostanában sokat stesszelek és nagyon pörgög a dolgokon. De nem tudom miért. Régebben nagyon nyugodt ember voltam. Sajna psziológushoz is járok.Szinte mindenem meg van. Viszont egyre jobban vágyok egy barátnőre, de ha lehetett volna mindig én hátráltam ki.(eléggé válogatós is vagyok). Sokan rajonganának értem de én inkább nem törődöm senkivel. Tudom rossz hozzá állas.Válaszokat előre is köszönöm szépen!
2020. jan. 9. 23:13
 1/1 gublug ***** válasza:
28%

Szevasz.

Kerd ki egy korhazbol a szuletesi datumod ora percet es menj el egy asztrologushoz.

En 16 eve evente 1x-2x meglatogatom az enyemet.

O elmondja mi miert van.


En pl. maganyos farkas vagyok es keptelen vagyok alkalmazkodni. Nekem is hianyzik h parom legyen, de tudom h ugyis csak bantanam. Nem vagyok kepes parkapcsolatra. A tapasztalat ezt mutatja.

2020. jan. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!