Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Össze lehet ennyire zavarodni?

Össze lehet ennyire zavarodni?

Figyelt kérdés

Éretségi elött állok, már tudom hova akarok menni tovább de még is össze vagyok zavarodva. Azt sem tudom lassan hogy kivagyok,a személyiségemre értve, elvagyok veszve, semmi kedvem bulizni sem menni csak aludni és tvt nézni akarok szabad időmbe, nem akarok nagyon társasági életet élni pedig társasági emer vagyok. Sokszor csak ugy vagyok és ülök és sírok és a gondjaimon gondolkozok. Barátomnak

nem akarom elmondani mert nem akarom terhelni ezekkel de lassan már vele sem nagyon akarok találkozni pedig szeretem ő pedig inkàbb egyre többet akar vrlem lenni a tanulás mellett. Nem tudom most mi a baj velem egyszerűen utálom magamat és nem akarom a gondjaimat elmondani senkinek mert tudom ugy sem tudnak mit segiteni. Teljesen bevagyok fordulva de nem tudom hogy mièrt 🤷🏻‍♀️



#Tavarodas
2020. jan. 11. 14:23
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Teljesen meg tudlak érteni, szerintem valami mentalis problémád lehet . Ha a baratodnak nem is szeretnéd elmondani , a családtagjaidnak esetleg? Nyugi én is érettségi elott vagyok azt sem tudom hol áll a fejem.. kitartast csajszi <3

2020. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

TV-t nézni.... Basszus!! Ilyen okádék műsorkínálat és reklámdömping mellett te még tévézni akarsz? Lehet hogy attól fordultál be! Húzd ki a tévét! Törd ketté a kártyáját!


Amúgy meg szedj vitamint és kezdj el meditálni! Van sok ilyen a neten.

2020. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!