Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent a meleg óriás az...

Mit jelent a meleg óriás az álmomban?

Figyelt kérdés
Ma este nagyon furát álmodtam. Röviden, egy meleg óriás párral találkoztunk (véletlen) egy barátommal és elmentünk egy dombra zenét hallgatni. Én megkérdeztem az óriást, hogy milyen zenét szeret és metált indított el, amivel nincs különösebb bajom, de nem is kedvelem.

#meleg #álom #óriás #meleg óriás
2020. jan. 15. 14:19
 1/5 mindentudó99 ***** válasza:

Tipikus

Látens homoszexuális vagy

2020. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Félsz a rockerektől.
2020. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igaz a rockerekkel nincs bajom, de mi az a LÁTENS homoszexualitás?
2020. jan. 15. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A látens annyit jelent, hogy tudat alatt. Amivel arra akarnak célozni, hogy valószínűleg rejtetten homoszexuális vagy. Én ezt első blikkre nem gondolnám. Az agy furán működik, amikor alszik. Olyankor újra "huzalozza" önmagát, próbálja szelektálni a napi információt. Bevési a memóriába amit szükségesnek gondol. Általában az álmok a napközben ért események feldolgozása agyi szinten. Minden nap álmodunk, sőt többet is, olyan 4-5 alkalommal minimum, ha elég időt szánunk az alvásra. Legfeljebb nem emlékszünk rá. Kivéve ha felébredünk közben, illetve az utolsó álmunkra szoktunk emlékezni.

Ha valamelyik álom gyakran ismétlődik, akkor kell arra gondolni, hogy ezzel a tudat alatti akar jelezni valamit.

Így azt mondanám, ez csak egy különös álom volt, nem jelentett semmit. Lehet, hogy olvastál valamit, láttál valami filmet, vagy ilyesmi, megragadta a tudatalattid, és ezt "katyvasztotta" neked össze egy álomba.

2020. jan. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oh igen, azota rajottem h tenyleg homoszexualis vagyok
2021. febr. 17. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!