Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség! Egy barátnőm karcolj...

Segítség! Egy barátnőm karcolja magát és ő is abba akarja hagyni de nem tudja hogyan, esteleg van valami tippetek hogy tudnék rajta segíteni?

Figyelt kérdés
Egy rotringgal karcolgatja a karját, és próbalja abba hagyni de egyre sűrűbben csinálja. Próbálok segíteni de én sem tudom, hogy hogyan. Kérek szépen mindenkit, hogy normális válaszokat adjon! Fontos!

2020. jan. 18. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter. Az ő szakterülete.
2020. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2020. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez marhaság. Ha abba akarja hagyni akkor hagyja abba. Pont azért csinálja mert nem akarja abbahagyni!

Fel akarja magára hívni a figyelmet, mert mással nem megy csak azzal ha kárt tesz magában mert akkor mindenki odaugrik hogy jajj szegény!

Pszichiáter talán segíthet ha lelki baja van de az agy hiányán nem.

Amúgy ha eltördeli az ujjait akkor biztosan nem fogja tudni megfogni a rotringot hogy karcolgassa magát.

2020. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!