Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek hogyan tudok újra...

Szerintetek hogyan tudok újra a felszabadult önmagam lenni? (légyszíves olvassátok végig)

Figyelt kérdés
Szerintem kezdem előzménnyel:Egész életemben imádtam emberekkel beszélgetni.Mindig is könnyen ment.Sose voltam az a közösség központjában kedvenc de sok barátom volt és imádtam velük lenni.Amikor általánossal végeztem akkor elmentem egy szaksuliba.Egy két igaz barátot találtam de az osztálytársaimmal is nagyon jóba voltam.Aztán elkellett jönnöm onnan a gyakszin elkezdtek kikészíteni a felsősök.Pedig azt tanultam ami az álmom volt.Átiratkoztam egy gimibe.Ekkor kezdődtek a gondok.Észrevettem,hogy én nem nevetek a többiekkel,nem vagyok olyan mint az előző sulimban.(Hozzáteszem ma már látom hogy borzalmas az osztályközösség és benne az emberek)Ilyenkor kezdtek olyan gondolatok átvenni felettem az uralmat pl hogy:"Vicceljél.Nem igaz hogy te nem tudsz mondani egyet se most.Csak figyyelj és nevettess" meg hogy "Most is beszélnem kéne az iskolában vagyok.Csináld már" meg amikor ültem nyugodtan a kocsiban anyummal akkor is ez a "Most se beszélgetsz,látod?".És innentől erre keltem erre feküdtem.2017 óta élek így.Ezekkel pont hogy nem jókedvű meg humoros kedvű vagyok hanem ilyen erőltetett semmilyen valami.Nem tudom hogy térhetnék vissza önmagamhoz.De főleg azt hogy ezzel mit lehet kezdeni.Légyszi írjátok le mit tehetnék hátha másnak is segít🤷

2020. jan. 21. 21:43
 1/5 A kérdező kommentje:
És sajnos ez teljesen befordit a kapcsolatomat is rombolja es a barataimtol is elszigetel szinte teljesen
2020. jan. 21. 21:48
 2/5 anonim válasza:
Szerintem ne stresszelj rá ennyire . Próbálj meg spontán lenni és akkor megmutatod az eredeti énedet . Akinek bejön az marad akinek nem , hát nem .Az sem feltétlenül probléma , ha nem te leszel a csapat humoristája , lehetsz te a lelkizős haver is simán. Nézz utána témáknak ,amik érdekelnek és beszélj ezekről , kérdezd meg , hogy nekik mi a véleményük .De legfőkép ne akarj tőlük fügni,ha nem érzed jól magad a börödben az meglátszik kivülről is . Békélj meg magaddal és legyen egy reális önképed. Ird le magadnak, hogy mi történt , amiért már nem annyira élvezed a beszélgetéseket , mi volt régen másabb .(pro -kontra lista) Ne gyötörd magad,oké?! Remélem segítettem .
2020. jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyvonalakban mi is a baj?

A hangok a fejedben vagy a kényszeres nevetés?

2020. jan. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az hogy rosszul érzem magamat olyankor amikor nem úgy viselkedek mint a régi énem🤷Azokon szorognok ha pl a barátommal vagyok hogy már rég jól éreznénk magunkat ha a régi önmagam lennék.
2020. jan. 22. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell szerepelni! Az előző kérdésedre írtam választ amúgy.


Gimnáziumban amúgy nekem 2-3 olyan ember volt akivel lógtam 3-4 akivel jóban voltam és volt a többi. Ennyi elég volt. Nem gyűjtöttem az ismerősöket. De ez nyilván én vagyok.

2020. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!