Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Orvosisok, mentőtisztek,...

Orvosisok, mentőtisztek, változott az életszemléletetek azáltal, hogy születéseket és halálokat élte (te) k meg?

Figyelt kérdés
Egyáltalán másképp néztek egy emberre? Mindenféle válasz hasznos számomra.
2020. jan. 23. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Az emberek úgy álltalában nem érdekelnek.

A gyerekeket sajnálom,ha bajuk van.

Szülésnél még nem voltam,remélem nem is leszek.

A halál sem foglalkozat különösebben.

Probálok elvonatkoztatni attól,hogy emberek,ha nem tenném akkor személyessé válna...és lehet nem tudnám csinálni.

Et

2020. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Ettől függetlenül amikor eset van akkor nem b4szakszom,oda teszem magam,és megteszem amit lehet,kell. De nem teszem személyessé azzal,hogy emberek...nekem csak esetek.
2020. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Valamilyen szinten változik. De a munkát nem szabad haza vinni. Nem szabad magadénak tekinteni az esetet. Lesz másik beteg is, akihez ki kell menni és ugyancsak ellátni. Ha beleéled magad, viszed magaddal a történteket, akkor nem fog menni.
2020. jan. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 exronin ***** válasza:
49%

Én két dologra jöttem rá;

1. Az élethez szerencse kell.

2. Nincs Isten.


Az első kolléga mindent leírt.

2020. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
76%

Elsőnek csak annyit írnék, hogy nem kell azért ennyire kívül maradni! "Ha kívül maradok, akkor el kell menni."

Egy felnőtt ember is lehet értékes, attól mert téged ez abszolút nem visel meg attól még ne kérkedj ezzel, hogy te magasról leszarod hogy ki hal meg! Egyszer a szüleid is meg fognak halni!

2020. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!