Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudom kitörölni a...

Miért nem tudom kitörölni a fenekem székelés után úgy hogy később ne legyen kakis? Meg is mosom pedig és mikor megyek pl pisilni érzem ilyen csúszós hátul megtörlöm ott is és kakis lesz a WC papír .

Figyelt kérdés
2020. jan. 25. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Az análszex mellékhatása.
2020. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ez egy elég érdekes kérdés... Na mindegy, azért adok egy tippet. :D Én a hagyományos WC papír után még használok babáknak való popsitörlő kendőt is.
2020. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
A rekeszizmaid nem zárnak rendesen, azt biztos folyton szivárog belőle az anyag.
2020. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Mond meg az anyádnak, hogy tanítsa meg neked újra, hogy hogyan kell kitörölni, és máris meg lesz oldva a probléma. Ha a könnyebb utat választod, akkor meg csak szimplán csináltasd meg vele.
2020. jan. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs aranyered esetleg? Az is okozhatja ezt.
2020. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
25%
Es nem törlik ezt a beteg kerdest amit egy perverz csavoka kerdezett hiába jelemtettem 10x!!!! :O
2020. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Először is A kérdés nem beteg viszont a higiénia témakörébe tartozik nem az önismerethez.


A fing kormolj a seggedet. Ezért kb naponta kétszer háromszor mosni kell vagy nedves törlőkendővel áttörölni. Ha fingasz és van szaga is akkor van benned salakanyag is azt ki tudod nyomni. Vannak akik tiltakoznak hoz neki nem kell de én még mindig el tudtam menni vécére ha akartam. Ez nagyban megkönnyíti a higiénia dat tartani mert ha nem jön ki onnan semmi akkor nem leszel koszos sem olyan hamar.


Amúgy te egy hatalmas lépést tettél a személyi higiénia befelé ezzel a felismeréssel. Sajnos nagyon sok ember nem jut el idáig és lényegében mindig szaros a seggük.


Wc-zésnél igen a tusfürdős WC papírt szoktam használni és mindig van nálam egy fél liter víz. Először száraz aztán ha a szárazzal letöröltem a javát akkor tusfürdős WC papír majd ismét száraz és a végén vizes WC papír vagy leöblítem vízzel.

Az alsógatyát elvileg naponta kéne cserélni de én általában két három napig hordok egyet ilyen higiéniai megoldások mellett.

2020. jan. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!