Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagy gond az, hogy lányokkal...

Nagy gond az, hogy lányokkal nem vagyok jóban, szinte minden lányt nem szeretek valamiért? Változhat ez később? (én is lány vagyok)

Figyelt kérdés
Régen nagyon lányos voltam, mostmár fiúkkal vagyok inkább, de mivel lányokkal van tele az osztályom, ezért szeretnék valahogy visszaszokni hozzájuk. Bocsi, ha rossz helyre írtam a kérdést, nem tudom pontosan hova illik...
2010. júl. 22. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább fiúkkal vagyok jóba. A lányokat nem csípem. Barátnőm is csak egy van. Pedig én nagyon csajos vagyok, talán a fiuk mellett még csajosabb. De ők nem kezdenek el fújogni, ha boros kóla után véletlenül kicsúszik egy büfi :)
2010. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából én se vagyok fiús, csak velük jobban érzem magam, a lányoknál pedig úgy érzem, hogy ők is engem kritizálnak magukban, és én is őket, ezért nem tudok igazán boldog lenni körülöttük...
2010. júl. 22. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek. A nők/lányok hihetetlenül gonoszak és irigyek tudnak lenni..Én is jobban érzem magam iúk között, de kellennek persze barátnők is!
2010. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok,és én is a fiúkkal jövök ki inkább :D Pedig nem vagyok fiús..:D
2010. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is, ott valahogy jobban föltudok oldódni, mert tudom h nem mondják azt h 'dejó a fölsőd' ésközbe magukba meg pfuj de sz@r. meg ha kicsit is jobban adok magamra akkor nem irigyek. szóval én is jobban érzem magam fiúk között.
2010. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!