Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha tudom, hogy nincs értelme...

Ha tudom, hogy nincs értelme rágondom rajta, miért teszem?

Figyelt kérdés
Néha írok verseket, nem a legjobbak, de, akiknek megmutatom, örömmel fogadják és olvassák el őket. Nemrég írtam egyet egy tantárgyról és megmutattam a tanáromnak is, tetszett neki -nem tudom, hogy igazából is-, és mondta, hogy kitehetnénk az iskolában, én beleegyeztem. Na, az iskolám két részre oszlik: van egy nagyon erősen értelmiségi vonala: ide tartoznak a jegyek szerint nem jó tanulók, de nagyon inteligensek, és a jegyekben jó tanulók is, és van egy bunkó, proli, borzalmas rétege. És ma mikor az az órám volt, és mivel a terem mellé a folyosóra van kitéve ez a vers, láttam. És az volt fekete filccel ráírva, hogy ,,pusztulj". Mindenesetre rosszul esik ez nekem. Pedig tudom, hogy 1: ez nem egy nagyon jó vers (de paródiának is írtam) 2: hogy csak egy paraszt firkál össze egy plakátot 3: hogy ez nem tesz semmit és ugyanúgy szeretni fognak a barátakm a suliban. És racionálisan nem kellene ezzel foglalkoznom, de mégis, annyira fáj legbelül. Kegyetlenség.

2020. febr. 3. 22:12
 1/4 A kérdező kommentje:

*intelligensek

**barátaim

2020. febr. 3. 22:25
 2/4 A kérdező kommentje:
És tisztában vagyok azzal, hogy nem felelhetek meg mindenkinek, hiszen nem vagyok tökéletes, és nem léteznék, ha mindenki más lennék. Lehet, csak felrakódott bennem a sok stressz, és ez volt az utolsó csepp a pohárban?
2020. febr. 3. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele.

Viszont a kritikát is el kell tudni tűrni/fogadni.

Másrészt Petőfit, József Attilát és Adyt sem szereti mindenki.

2020. febr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet megtanulni eltűrni vagy egy idő után már fel sem fog tűnni? És kit csináljak a verssel? Area gondoltam, hogy leszedem, ne legyen már így a falon.
2020. febr. 3. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!