Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lehet tenni izgulas ellen?

Mit lehet tenni izgulas ellen?

Figyelt kérdés
Minden ember izgul nyilvan foleg vizsga elott(holnap lesz) de az en izgulasom mar tulmegy minden hataron, mar 2 napja nem birok rendesen aludni, folyton izzadok, wcznem kell, legutobbi vizsgamon elzsibbadt a kezem az izgalomtol, ugy izgultam, hogy mozgatni sem birtam, pedig tanultam ra es szerintem menni fog, de megis. Holnap majd a vizsgan minden bajom lesz, faznu fogok, remegni, zsibbadni, mig a tobbiek lazan rohogcselnek stb addig en szetizgulom magam. Mit lehetnr tenni ellene?
2020. febr. 5. 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Tanulni, felkészülni vizsgára? :) Ha az élet más területén is jelentkezik akkor mentális okai vannak. Ha gátol az életvitelben akkor érdemes egy szakembert felkeresni.
2020. febr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!