Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azzal a kérdéssel fordulnék...

Bettike55 kérdése:

Azzal a kérdéssel fordulnék hasonló személyhez akinek folytonosan jelennek meg anyajegyei az arcán? Kiskoromban egyetlen egyse volt 17 éveskoromig 20 már van az arcomon. Ha valami megolďást tudsz kérlek írj!

Figyelt kérdés

2020. febr. 8. 13:33
 1/5 anonim válasza:
Genetika. En neha elmegyek bororvoshoz, egy ketevente, megnezetni oket. Mast nem tudsz, max leszedetni parat, de nem tudomaradna e heg, en nem szedettem le. Alappzo szinte mindet eltakarja amugy is, es naponta sminkelek szoval nem zavar.
2020. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mindentudó99 ***** válasza:
Senkit sem érdekel ez ha attól tartasz mit szólnak mások.
2020. febr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem attól tartok hogy mit szólnak mások csak zavarnak mert 1 hónapban 1 biztos hogy lesz ... Én nem sminkelek jobban szeretem a természetes dolgokat de ezt nem tudom elfogadni.
2020. febr. 10. 16:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg tudod mutatni egy fotón az anyajegyeket?
2020. febr. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2020. febr. 13. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!